Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

czy sa gdziesz przygotowane stoki?


Jurgen

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam sie czy sa gdzies jeszcze przygotowane stoki do jezdzenia na nartach? Przez ostatnie dwa poniedzialki bylem na Czarnej Gorze. A tam dramat. A jeszcze tupeciarze na swojej stronie pisza, ze trasy przygotowane i ratrakowane. W ostani poniedzialek ratrakowana chyba byla tylko trasa przy parkingu. Na innych trasach mulda za mulda i nieubity snieg. Przed chwila na onecie przeczytalem, ze to samo w Bialce. Chcialbym pojechac gdzies na narty w poniedzialek, ale juz nie wiem gdzie. Dajcie znac, gdzie jeszcze nie maja w dupie narciarzy. bede wdzieczny za info. Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy sa gdziesz przygotowane stoki?

Moze po prostu trzeba rano wstawac.

Jak spadnie swiezy snieg, to cudow nie ma na trasie bedzie dosyc szybko nieubity snieg i muldy, nawet jak rano bedzie wyratrakowana na stol.

W Alpach zreszta jest tak samo. Maja stoki mniej zaludnione niz u nas w weekend wiec i muldy robia sie pozniej.

Bylem tydzien w Krynicy i wedlug mnie przygotowanie stokow bylo super. Po poludniu jednak na czerwonej pod gondola robily sie muldy. W weekend po swiezym opadzie i tlumach ludzi juz o 10 trasa byla zjechana. O 8 jednak byla rowniotka.

W sumie bardziej mnie meczylo marudzenie narciarzy w kolejce do wyciagu na te nieprzygotowane stoki, niz same muldy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy sa gdziesz przygotowane stoki?

Mily czlowieku,

ale ja wlasnie wstawalem rano, wlasnie dlatego, zeby jezdzic zaraz po otwarciu wyciagow. Nie dosc, ze rano, to jeszcze w poniedzialek. Wiec liczba ludzi byla znikoma. A, ze mozna bylo lepiej przygotowac trasy z krzesla swiadczy fakt, ze trasa zaraz przy parkingu byla rowniutka, wyratrakowana i byl na niej tzw. sztruks. Czy wiec silniki w ratrakach sa tak slabe, ze nie moga podjechac pod gore? Moje gorzkie slowa biora sie stad, ze w zeszlym roku (takze jezdzilem w poniedzialki) zawsze wszystkie stoki byly przygotowywane rewelacyjnie. Nie mialo znaczenia czy snieg padal czy nie.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy sa gdziesz przygotowane stoki?

Nie ma takiej możliwości, właśnie wróciłem z Korbielowa totalna nędza. Jak nie ma śniegu to źle jak jest to jeszcze gorzej. Ferie się skończyły więc mają gdzieś przygotowywanie stoków.

pozdrawiam

artur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy sa gdziesz przygotowane stoki?

może to zabrzmi dziwnie ale Szczyrk Czyrna Solisko- jeżdze tam naprawdę często i zawsze trasy są super!! nawet w niedzielę czy sobotę trasy są równe jak stół ( niemówiąć o tygodniu ) na 3 z Hali Skrzyczeńskiej do Czyrnej na tych dwóch szerokich halach jest tak równo że można jechac poziomo nawet o 14 bez obawy o muldy ( to moja ulubiona trasa do funu), na węższych odcinkach wiadomo troche gorzej, mimo wszystko w tym sezonie GAT w Szczyrku się przkłada do tras, i te są fajowe :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy sa gdziesz przygotowane stoki?

Co do Szczyrk czyrna a szczegolnie solisko w strone Julianow (golgota tez), to rzeczywiscie w tym roku jest OK. Powracam tam po jakims czasie...i tylko tam jezdze. Newt na Bienkuli tylko raz trafilem kamien w gornej czesci ;). szczegolnie dobrze przygotowane sa stoki na hali posredniej; nawet bokami nieco w kopnym sniegu mozna pokrecic. W strone czyrnej(z hali skrzyczenskiej) nie ma dosniezania wiec jest nieco mniej sniegu, ale ten brak to z powodu jakis czas ciagnacych sie "porozumien"z wlascicielami tych terenow. Mam nadzieje na szybkie zmiany w przyszlosci bo to najlepsze trasy w tym osrodku....(nie kazda zima bedzie tak sniezna). Pozdrawiam.tk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylem na Kotelnicy

Byłem dzis w Bialce tarzanskiej i jezdzilem na Kotelnicy. Bylo swietnie. Przede wszystkim pogoda!!! Blekitne niebo, jedna chmurka, slonce, cieplo, panorama Tatr w calej okazalosci...

A trasy? Juz z drogo widac bylo, ze sa plaskie jak stol, lsnily sie w sloncu i blyszczaly. Sztruksik na calej dlugosci, nie za wiele ludzi. Mimo, ze trasy niezbyt dlugie i wymagajace, to w takich warunkach warto bylo tam po prostu byc. Jezdzilem do ok. 15 i mimo, ze troche ludzi bylo, to trasy nie byly naruszone.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...