Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Bytom DSD latem


tomek42

Rekomendowane odpowiedzi

Bytom DSD latem

witam, no cóż igielit jest sporo wolniejszy od sniegu. jazda na krawędzi przy większym wyhyleniu kończy się upadkiem, bo igielit "puszcza krawędz". ogólnie ludzi mało , nawet bardzo, no cóż więcej powiedzieć " na bezrybiu i rak ryba " także w akcie desperacji można się wybrać do DSD (koniecznie zabrać ze sobą Ludwika)

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bytom DSD latem

Ja jeździłem latem. W sierpniu w największy upał. Stok był niemal zupełnie pusty. Zraszacze nie nadążały bo wszystko wyparowało zanim dleciało do igielitu. Pod wieczór zrobiło się chłodniej, wypożyczyłem krótsze narty i dopiero zrobiło się fajnie. Wcześniej był bardzo słaby poślizg. Większość nart w wypożyczalni miała mocno wychapane ślizgi (miejscami do gołej dechy). Mam wrażenie, że to "zasługa" igielitu. Własnych nart skoda. Górka dosyć fajana.

W sumie doświadczenie bardzo ciekawe i godne polecenia. Ale nie ma co się przesadnie napalać.

Jak chcesz, poszukaj sobie mój post z przełomu sierpnia i września 2003 w dziale Ośrodki. Wtedy opisałem swoje wrażenia na gorąco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...