Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Gdzie na narty za granicą się opłaca ?


magik90

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzie na narty za granicą się opłaca ?

Odpowiem żartobliwie:

A w różnych miejscach. Za karnet z reguły w kasie ośrodka. Noclegi u właściciela pensjonatu itd.

Jak załatwiasz wyjazd przez biuro podróży to za całość u nich w kasie ......:biggrin::wink:

A tak na poważnie, to napisz z większą dokładnością o co ci chodzi.

Obecnie trochę dziwnie to wygląda i każda odpowiedź pasuje:wink:

Pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem, że chodzi o relację ceny do jakości.

Ja od ponad 20 lat jeżdżę do Austrii, więc mam porównanie tylko na podstawie relacji innych osób, które jeździły na różne sposoby.

moje koszty na tydzień wyglądają tak:

mieszkanie z kurtakxą i kosztami dodatkowymi 135€

skipas dla osoby dorosłej 235€

zakupy spożywcze na śniadania robione we własnym zakresie około 80 zł

obiado-kolacje robione we włanym zakresie około 100 zł

inne niezbędne zakupy na miejscu ( wino, piwo etc. ) około 20€

dojazd ( z Warszawy ) we własnym zakresie jeżeli autobusem do Insbruku około 500 zł, ale kiedyś moja żona kupując wcześnie bilet na samolot do Monachium i z powrotem załatwiła to za 700 zł w dwie strony z dojazdem pociągiem do Austrii.

Oczywiście koszty dojazdu to bardzo elastyczna sprawa.

Do przejechania jest ponad 600 km tras, bardzo różnych, ( łatwe, średnie, trudne, widokowe, ) jeden lodowiec itd. itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, tak jak w temacie pozdrawiam :)

...a wszędzie, w Szwajcarii może teraz najmniej bo kurs franka itd. Ja preferuję Austrię bo to najbliższy kraj alpejski, najtańszy jak chodzi o koszty pozanarciarskie, i oferta jest ogromna - popatrz teraz na ilość czynnych lodowców w Alpach - w sumie 11 z czego 6 w Austrii a za chwilę otworzą siódmego Kitzka. 5 z nich jest w Tyrolu ...eldorado :)

Można się spierać, czy No1 na świecie to Austria czy Francja, oba kraje mają argumenty na poparcie , ale to nieważne w tym momencie.

W wielkim skrócie: kwota na wyjazd w Alpy jest w sumie nieco większa; ale stosunek jakości do ceny tam jest lepszy niż gdziekowiek w PL czy okolicach.

Odpowiem żartobliwie:

...to ja też - wszystkiego najlepszego! jakieś urodziny miałeś zdaje się :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...