Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Dojazd - Selva di Cadore


daniel_torun

Rekomendowane odpowiedzi

Droga jest prosta jak świński ogon: Gniezno, Poznań, Poczdam, Norymberga, Monachium, Insbruk, Przełęcz Brennera i dalej A22 do zjazdu na Brunico, w San Lorenzo na SS244 na Longega i dalej na południe w La Villa na SR48, później z Cernadoi na SR203, z Rucava SP251 aż do mety.

Powodzenia.

Alternatywa - przez Łódź i na A1 przz Gliwice, Ostrawę na Wiedeń- objazd nowy do San Polten omijający Wiedeń - Saltzburg, Insbkuk i jak wyżej.

Jeżeli planujesz szybszą jazdę to zdecydowanie wariant I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nauczyłem się , że w górach nie wszystko jest proste i wygląda tak jak na mapie ;-) Dlatego się pytam. Przez ostatnie lata nabrałem sporo pokory do jazdy samochodem po górach . Wiadomo , że trasa najkrótsza to nie najszybsza.

Wracając do tematu.

Dziękuję bardzo za pomoc.

Oczywiście dla nas wariant przez Niemcy .

Z proponowanej przez Ciebie trasy -

a jak wygląda wariant przez Ortisei , Corvara in Badia

lub

Egna , Cavalese , Moena , Falcade ( tą trasę znam b. dobrze i tylko Moena-Falcade mogą być problemy ) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nauczyłem się , że w górach nie wszystko jest proste i wygląda tak jak na mapie ;-) Dlatego się pytam. Przez ostatnie lata nabrałem sporo pokory do jazdy samochodem po górach . Wiadomo , że trasa najkrótsza to nie najszybsza.

Wracając do tematu.

Dziękuję bardzo za pomoc.

Oczywiście dla nas wariant przez Niemcy .

Z proponowanej przez Ciebie trasy -

a jak wygląda wariant przez Ortisei , Corvara in Badia

lub

Egna , Cavalese , Moena , Falcade ( tą trasę znam b. dobrze i tylko Moena-Falcade mogą być problemy ) ?

Jeśli problemy będą z Moeny do Falcade to będą też z Alleghe do Selva...... Ale zwykle jest ok.

Jadąc w tamte strony wole krajowke przez Lienz i dalej na Cortine. Po drtodze tylko jedna przełęcz (Falzarego). Za to nigdy tam nie ma korków jak przez Insbruck.

Ale ja startuje z Żor.....wiec droga przez Wiedeń jest oczywista.

Edytowane przez mig12345
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Troszkę się okoliczności zmieniły i jedziemy w piątek i to z Kołobrzegu ;-) Najwcześniej możemy wyjechać ok . 10 rano wiec chcemy przejechać granice DE-A i tam nocleg . W sobotę spokojnie dojazd na miejsce.

Jak wygląda przejazd Monachium i granica w piątek popołudniu ? Tak samo jak w sobotę ? ;)))

Macie jakieś sugestie do trasy :

Norymberga, Monachium, Insbruk, Przełęcz Brennera i dalej A22 do zjazdu na Brunico, w San Lorenzo na SS244 na Longega i dalej na południe w La Villa na SR48, później z Cernadoi na SR203, z Rucava SP251 aż do mety.?

Z góry dziękuję ;)

Daniel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolicie, że podłącze się pod temat i zapytam znawców.

Jadę z początkiem stycznia do Corvary (alta badia). Do tej pory zawsze w te okolice jeździłem przez Salzburg, Niemcy, Kufstain, Bremero...

Tak się teraz zastanawiam czy z racji sytuacji na granicy niemieckiej nie spróbować innego wariantu:

https://www.google.pl/maps/dir/Gliwice/39033+Corvara+In+Badia+BZ,+W%C5%82ochy/@47.5556883,11.3233165,7.13z/data=!4m13!4m12!1m5!1m1!1s0x471130606c66b15f:0x9bbca89f06cbea11!2m2!1d18.6713802!2d50.2944923!1m5!1m1!1s0x47783f06e3b1a69f:0xdcaa4319e9c97824!2m2!1d11.8742745!2d46.5525905

Którą trasę polecacie, szczególnie interesuje mnie odcinek włoskich i czy w przypadku jazdy z Salzburga na Villach nie wpadne już w korek przed granicą niemiecką?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja dam alternatywe..... Jesli w sobote trafisz na odcinek w okolicy Kufstain to masz korek pewny. Ja bym wybrał droge Czestochowa-Brno-Wieden- i tu masz dwa warianty, 1 Graz Villach Lienz, lub 2. za Wiedniem dajesz w prawo na expresówke Judenburg, Nurau, Lienz.... Bedziesz miał odczucie że wolniej niz na autostradzie ale zapewniam że w sobote bedziesz szybciej niż przez Kufstein ;) I nie ważne czy jedziesz do Civetty czy Cortiny czy Alleghe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja dam alternatywe..... Jesli w sobote trafisz na odcinek w okolicy Kufstain to masz korek pewny. Ja bym wybrał droge Czestochowa-Brno-Wieden- i tu masz dwa warianty, 1 Graz Villach Lienz, lub 2. za Wiedniem dajesz w prawo na expresówke Judenburg, Nurau, Lienz.... Bedziesz miał odczucie że wolniej niz na autostradzie ale zapewniam że w sobote bedziesz szybciej niż przez Kufstein ;) I nie ważne czy jedziesz do Civetty czy Cortiny czy Alleghe.

Tak jak pisałem wcześniej ... Trochę zmieniły się założenia. Granicę D-A będziemy przekraczać w piątek wieczorem. Z Kołobrzegu przez Częstochowę ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...