Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Ktory rocznik Atomicow najlepszy?


Karol1

Rekomendowane odpowiedzi

Planuje zakup nowych nart atomic sl. Mialem okazje jezdzic na wszystkich modelach serii redster od rocznika 2010 do 2015. Najbardziej zapamietalem model z roku 2011/2012 czyli atomic d2 race SL, nie wem czy powodem bylo to ze mogly byc lepiej naostrzone od pozostalych i lepiej sie na nich jezdzilo, dlatego pytam czy mial ktos z Was okazje rowniez przetestowac wszystkie te modele, ktore waszym zdaniem sa lepsze? Tylko prosze nie proponowac mi zakupu nart innych firm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znawca Atomów ze mnie przeciętny. Owszem użytkowałem, ale nie mam porównania pomiędzy konkretnymi modelami (rocznikowo). Niewątpliwie Twoje pytanie jest ciekawe. Bez wątpienia przygotowanie nart mogło odgrywać tutaj kluczową rolę. Jakie są różnice - mógłbym oceniać tylko pod względem specyfikacji technicznej, a z tego, co wywnioskowałem, Tobie chodzi raczej o podejście empiryczne. Jeśli pozwolisz, chciałbym nawiązać - bez żadnych uszczypliwości - do tego, co powiedziałeś o innych markach. Dlaczego nie jesteś zainteresowany produktami innych marek? Jeśli jesteś fanem marki niczym alfista, który pomimo wielu niepodważalnych zalet np. samochodów japońskich czy niemieckich zawsze i tak wybierze alfę, to zrozumiem. Jeśli masz jakieś dojścia do atomów i możesz sobie załatwić to i owo w lepszej cenie, to prosta sprawa :)

Niemniej jednak jeśli jest jakis inny powód, to z czystej ciekawości chciałbym go poznać, bo najnormalniej w świecie mnie to zaintrygowało. A jeszcze taka moja porada - widzę, że jest to Twój pierwszy post na tym forum. Nawet jeśli chcesz uzyskać tylko tę jedną poradę, to myślę, że warto by było skrobnąć coś tutaj :) Byłoby to w dobrym tonie i myślę, że może wtedy zainteresowanie tym pytaniem byłoby nieco większe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@roch ..... rozumiem go :) rozumiem innych ... niektórzy mają nawet cały strój np: zółty :)

dla mnie atomik zaczał się od kultowych zóltych sl9

tutaj było słabo

10-11 była zmiana i zaczeła sie era nowych systemów

12-14 to już był szok - narta torpeda i praktycznie zero zmian oprócz szaty graficznej

15 d3sl...... trzeba przetestować .... podobno torpeda - ja sie napaliłem na Xt :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównywałem kiedyś kilka slalomek między innymi A D2 w dobrych do tego warunkach. Bardzo stromy stok (Dzikowiec - jeden z najbardziej stromych w Polsce - choć bardzo mało znany). Dużo lodu i trochę odsypanego z lodu świeżego śniegu.

Nie pamiętam rocznika A D2, może 12??? Doskonałe narty. Jak każde pierwsze slalomki dowolnej firmy...

Karol, jak masz problem z wyborem rocznika, rzuć kostką do gry. Akurat 6 roczników i 6 ścianek kostki...

Ten rocznik, który wylosujesz jest najlepszy. Ba, najlepszy z wszystkich nart na świecie... :smile:

Tadek.

Edytowane przez Tadeusz T
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...