Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Zmiany w Fischer Demo Team Poland


Gość bobic

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bobic

Jako jeden ze sponsorów (główny zresztą) mam przyjemność poinformować o zmianach w Fischer Demo Team Poland.

Team opuścił Bartek Ptak, natomiast jego miejsce zajął junior - 19-latek z Wrocławia - Tomasz Plan.

Szczegóły wkrótce.

Bobic by Fischer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany w Fischer Demo Team Poland

Plan jest utalentowany. Ale nie wiem czemu Ptaku opuścił Fischer team? Pewnie Zima I Marta zostaną w teamie, nie wiem dlaczego trzymacie Górnickiego, przecież on w ostatnich latach nie odnosił żadnych sukcesów. A czy wieicie coś o zmianach w innych teamach carvingowych?

Pzdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany w Fischer Demo Team Poland

Szkoda ,że odszedł Bartek doświadczony zawodnik i instruktor.Gratuluje młodemu nastepcy ,oby szybko stał się dojrzałym zawodnikiem i instruktorem w Waszym zespole FDTP . Proponuje założenie podobnej grupy złożonej z 12-15 latków,dzieci reklamują się najlepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany w Fischer Demo Team Poland

Oj widać że bbtsiak jeszcze duzo pokory musi przyjąć, a co do teamu to stanowić go będą: Marta i Ania Berezikowe, Zima, noi Tomek Plan, a ja młody gniewny michasiu (przez szacunek do rodziców Twoich i Maćka mam duży bagaż wyrozumiałości dla Ciebie) jestem kapitanem i twórca FDTP...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany w Fischer Demo Team Poland

No przepraszam cię Piotrze, jeśli cię to uraziło. Wiem że jesteś kapitanem i twórcą, ale w ostatnich latach twoje wyniki były troszeczkę gorsze od reszty ekipy, dlatego tak napisałem. I nie obrażaj się, okej. Przecież Bartek Zima, siostry miały dużo dużo więcej zwyciestw niż ty. Rozumiesz dlaczego tak napisałem? Poza tym nie jestem młodym gniewnym tylko wyrażam swoją opinię. Mogę???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany w Fischer Demo Team Poland

Masz racje, że w tamtym sezonie byłeś wysoko. Wiem również, że jesteś bardzo dobrym narciarzem i Instruktorem Wykładowcą(jednym z czołowych). Czy wiesz może coś na temat zmian w innych teamch?? Po przemyśleniu zauważyłem, że musisz również zarządzać FDTP. Jednak dobrze Nim zarządzasz, bo macie najlepszy team carvingowy w Polsce i skłądam ci gratki z tego powodu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...