Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Buty narciarskie!


quba0

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Zamierzam kupić butki narciarskie w miarę twarde i dobre. Mam do wyboru niżej wymienione modele. Jestem prawie zdecydowany na Langi COMP 120, gdyż w skiteamie są przecenione z 1699zł na 699zł. Ceny reszty butów wahają się od 849zł do 999zł :) OTO MODELE:

LANGE COMP 120 - 699zł

LANGE WORLD CUP 130 - 899zł

ATOMIC T9 - 979zł

ROSSIGNOL ELITE EXP 3 - 999zł

ROSSIGNOL ELITE PRO 1 JR - 849zł

SALOMON XWAVE 7.0 - 949zł

SALOMON COURSE 100 - 799zł

NORDICA GTS 12 - 999zł

FISCHER SOMA F7000 - 999zł

TECNICA RIVAL X8 ULTRAFIT - 949zł

TECNICA DIABLO JR. ULTRAFIT - 949zł

KTÓRE POLECACIE?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bobic

Buty narciarskie!

Zmierz je najpierw wszystkie, a potem mozemy gadac :)

Co z tego, ze podasz nam ceny, jak but nie bedzie ci pasowal (bo masz np. za wysokie lub za niskie podbicie ?? )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buty narciarskie!

Kurde, tylko rzecz w tym, że te buty mam zamiar kupić przez neta (skiteam) a nie będe przecież jechał do STOLYCY żeby zmierzyć buciki :) Jeśli nie będą pasować to albo je sprzedam albo dam vaterowi :))) A więc które najlepsze ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bobic

Buty narciarskie!

Watpie,

jak co to idz gdzies w swoim rejonie do sklepu i przymierz tam buty.

Jak beda ok, to po prostu zmaowisz przez neta.

A czy Ski Team jest taki okazyjny ??? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buty narciarskie!

Hehe:) No moim zdaniem tak...Jak mają te Langi COMP 120 przecenione z 1699zł na 699zł to moim skromnym zdaniem to jest okazja:) Gdybym miał 1699zł to bym kupił sobie buty-Langi COMP 120 a resztę przeznaczył na slalomówki :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buty narciarskie!

Niewątpliwie trzeba mierzyć, niestety...

Zobaczyłem na Allegro buty Atomic GS9 za 600 zł. Poszedłem do sklepu i przymierzyłem nowszy model T11 w tym samym rozmiarze. Imadło. Ciśnie mnie w najszerszym miejscu stopy i jakoś tak dziwnie na pod stopą. Nie wyrobiłbym w nim dłużej niż 30 min. Może to nie ten sam model ale ten sam segment. A swoją drogą to dziwnie na mnie patrzyli gdy mierzyłem te buty ;))

I jeszcze jedno: macie w Warszawie fajnie, że sklepy robią takie duże przeceny. W Szczecinie buty w tej chwili można kupić tylko w sieci sklepów Dyskobol (3 sklepy), ale przeceny są beznadziejne: te T11 kosztują 1100 zł, tj. mniej o ok 400 zł, a ceny tańszych butów obniżyli symbolicznie o 100 - 150 zł. W przyszłym sezonie pewnie będą je wciskać jako nowości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buty narciarskie!

Skiteam moze sobie pozwolić na takie przeceny:] Zima mają olbrzymie obroty, latem tez nie małe, więc w formie walki o konsumenta, robia takie zniazki ... w innych sklepach takich obniżek nie ma:] niestety.

Ps:nie bardzo lubie skiteam:/ ale to chyba wszystko winna obsługi (mam na mysli ten na 17 stycznia) na woli jest ok. obsługa:)

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buty narciarskie!

Nie wiem co robić bo w 3mieście już dawno ze sklepów poznikał sprzęt narciarski... Może kupie w ciemno...:P... Zawsze jest allegro, w nastepnym sezonie napewno będzie ktoś chętny na dobrego buta w dobrej cenie:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...