Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Kto się orientuje gdzie ...


kozlow

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Kto się orientuje gdzie ...

Pewnie, ale nie chce mi sie jechać ... :P a przez net kupuje tylko vodke, poza tym musze ja przymiezyc, jako chłopczyk dosc słusznej postury mam problemy z kupnem odpowiednich ciuchów dla siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto się orientuje gdzie ...

niestety nie, mam dość spory kawałek, no i drogo jest dość... chyba, że jesteś w jakimś klubie (czasem sa jakieś, upusty) byłem tam kilka razy ale nie zachwyciło mnie, trasa kruciutka, ale czego mozna sie spodziewać. Według mnie lepszy igielit mają na maltcie w poznaniu tam niesety nie miałem okazji jezdzic ( a dosc czesto bywam w poznaniu:/) ale napewno sie po nim przejade - kiedyś:P ... a ty młody należysz do jakiegoś klubu?

Ps:Kiedyś sam należałem, do jednego ale młody głupi byłem nie podobała mi sie na tyczkach a teraz załuje:P T.N. towarzystwo narciarskie, ucza nawet ok., kadra b.fajna a czy dobrze jezdzili?! za młody byłem zeby pamietac,srogi, surowy i bezwzgledny szef p.Fic, dyscyplina na ich obozach z pewnoscia była, ale miłe wspomnienia mam z tamtych czasów. sprawdzanie pozadkow w pokojach skala 5st. jak miałes 4- to biegało sie do okoła osrodka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto się orientuje gdzie ...

Hehehe...To rzeczywiście ostroo było... Ja do klubu nie należe bo mieszkam w cholernie "płaskim" 3mieście... W tym roku będe należał i jeździł na obozy z klubem "AS" prowadzonym przez K.Szafrańską, więc może z 30dni przejeżdżę...Gorzej ze szkołą :))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto się orientuje gdzie ...

hmm... chciałbym pracować w takim miejscu (np: tak jak bobic) niestety jeszcze się ucze i niestety ze wzgledu na to (rodzice) nie wyjezdzam na narty tak często jak bym chciał, narazie góra dwa razy w roku :], a narty sa poprostu moim hobby, szczerze moglbym powiedziec, ze pasja, wciaz pogłebia swoja wiedze na ich temat. Jezdze od 3 roku zycia czyli juz bedzie 15 lat:], a wciaz mam wrazenie ze nie umiem jezdzic:P:P hmm... a co do miejscówek... sam nie wiem lubie dolomity i austrie... Włochy to będzie Marmolada, Cortina D'Ampezzo,Arraba. Co do Austri... bardzo lubie Zaucheense (nie jestem pewnien pisowni).

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto się orientuje gdzie ...

Płeee...Ja nie wiedziałem, że Ty taki młody jesteś:P I do mnie młody ...:))))

Czego się uczysz?:D Nartologia jest cuś takiego?:P Gdybym ja mieszkał w wawie to ja na weekendy bym o 5 rano grzał do Zakopca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto się orientuje gdzie ...

hmm... nie chce cie rozczarować, ale nie jeżdże na zawody:), w moim roczniku jestem za słaby na takie rzeczy:) ... mam zamiar pojechac na oboz z Fischerami, powiedza mi jak jezdze i czy mozna cos z tym zrobic... wkoncu opinnia zawodowcó to opinia zawodowców... dawno nie byłem na zadnym obozie szkoleniowym i mam jeszcze pewne naleciałości ze stylu klasycznego. Poza tym duza czesc stoku pokonuje skrętem gigantowym:), pozdrawiam.

Ps:A o Family Cup moge pomyśleć... jezeli czas pozwoli (mature bede pisał:])

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto się orientuje gdzie ...

:))) Ja też z Fischerkiem chciałbym pojechać tylko mam problem z dojazdemmm:((( Ja jeżdżę tylko dłuższym skrętem, bo krótki mi nie wychodzi. Ja też swoją przygodę z nartami zaczynałem na "prostakach" :))

A tak szczerze to mnie nie rozczarowałeś, bo ja sam b. rzadko jeżdżę w zawodach:)) To co jesteśmy umówieni na Family Cup?:P Masz rodzeństwo?

Pozdroofko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto się orientuje gdzie ...

Mowię Ci, że by mi się chciało...Ja w tym roku pojeździłem tylko 5 dni!!!!! Zrobiłbym prawie wszystko, żeby te 20 dni chociaż pojeździć ... Ale skull...:o

"Opuściłeś się w nauce"-mama

"Kuba po pojedziemy na narty bez Ciebie"-tata

itepe itede.

Tylko młodszy brat jest ze mną no i może mój piesek:P:P:P:P

P.S = Masz prawko?:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...