Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Kto się orientuje gdzie ...


kozlow

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hehe :)

hahha... mateusz czepiasz się....

Nie tatuś nie jeździ Maybachem, ale też autkiem z niemiec na

"A" się zaczyna:P. Co do zdjeć, niestety nie mam, z reguły jeżdże sam, zdala od znajomych więc nie ma kto mi robić... mam tylko zdjecia krajobrazów, Lubie taką samotną jazde gdzies na pustym stoku, jak nie ma nikogo obok mnie jest fantastycznie... ale czasem jak chce sobie poświrować to robimy sobie jakieś małe "ski-crossy" z kumplami, najlepiej na czerwonych trasach jakies 30 min przed zamknieciem stoków (pusto jest wtedy), a co do nauki narazie niczego nie studiuje (oprucz życia) jestem w L.O.

PZdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe:)

Nie ja chopdze do 2kl. LO maturka za rok. A tatuś jeździ Audi A4 3.0 Quattro:)))) a w lipcu zmiana na A6 3.0 Quattro. Co do skicrossu, fajna sprawa, 5,6 typów na nartkach ściga się po stoku:) nie ma to jak dovra adrenalinka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe:)

Nie mam kawałka Rzepki w kolanie i dwa wstrząśnienia mózgu, nie miałem wtedy kasku + do tego byłem młody, zero okrzesania i pomyślunku... no i nabytek z zeszłego roku cos co zostanie ze mna troche, 25cm blizna na przedramieniu (juz ciut miniejsza, bo uzywam kremu na blizny i nie opalam tego), miałem krakse jechałem sobie, byłem w skrecie (jechałem szybko, w samym swetrze) jechałem rytmicznie i regularnie a tu nagle jakiś palant (palant czyt.Snbordzista) zachaczył tailem swojej dechy o moje dzioby no i sie wywaliłem , zaliczyłem glebe, niefartownie podwinoł mi sie rekaw od swetra no i szorowałem goła reka po lodzie jekiesz 50-60m a musiałem docisnac jeszcze łokiec zeby nie walnać w szkółke narciarska, dzieciaki po 4-6 lat.

Ps: Szkoda, że nie znalazłem tego idioty.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe:)

Mnie baaaaaaardzo wkurzają snowboardziści, lubię ich opsypywać śniegiem tzn. oni leżą (prawie 90% swojej jazdy) a ja wtedy się rozpędzam i na chama hamuje :P

Też miałem parę wypadków tzn.:

-wjazd w skuter śnieżny (skuter-ułamana szybka, ja-shock:P)

-skok w okularach ze skoczni (okulary pękły,szybka przecięła mi skóre pod okiem, mało co bym stracił oczko:))

A tak to raczej takie lajtowe glebki łapie;)

Jeździsz na Fischerkach WC RC? Jak się jeździ?Potrzeba dużo siły?

Pozdrofka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe:)

Hehe;)

Po pirwsze jestem taki, że sie ucze na bierząco, po drugie jestem chory (udaje ofkors) a po trzecie juz wszystko stracone...Średnia 4,3 max;)

Jak na ludzia myślacego tylko o nartach to nieźle;)

A ty STARY nie musisz się uczyć?

Nieźle zaspamowałem wyżej cu nie? to przez przypadek:P taki mały doubleklick:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe:)

Wiesz ... Zależy na co pójde:P Ja zamierzam być WYŻSZYM ŁOPATOWYM :P Muszę się nauczyc budowę łopaty i jak sie otwiera pifka zębami :D:D:D

A tak na serio to w gimie też troche roboty jest, szczególnie kiedy taka ładna pogóda:P

W klasie o jakim profilu jesteś?

Płozdrawiam:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Booking.com


www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...