Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

SNOWBLADE - ZOSTAŃ KRÓLEM STOKÓW


TOMEKTUNING

Rekomendowane odpowiedzi

Wysłany: Niedziela, 21 Sierpień 2005, 13:07 Temat postu: SNOWBLADE - JEŹDZISZ, CHCESZ SPRÓBOWAĆ ???, NAPISZ.

--------------------------------------------------------------------------------

HEJ LUDZISKA.

99% NARCIARZY JEŹDZI NA NARTACH "DŁUGICH". JA AKURAT NALEŻE DO TEGO 1%. GDY WIDZĘ TE SZYDERCZE UŚMIECHY NA STOKU ( NA WIDOK MOICH NART 99cm.), TO ŻAL MI TYCH WSZYSTKICH ZA KTÓRYCH NARTY WYBIERALI SPRZEDAWCY, KOLEDZY, I INNI "SPECJALIŚCI".

UŚMIECHY KOŃCZĄ SIE W MOMENCIE GDY BIORĘ SIE DO PRACY I W PEŁNI WYKORZYSTUJĘ MOŻLIWOŚCI SNOWBLADE'ÓW.

WTEDY TO JA SIĘ ŚMIEJE

A CO TY MYŚLISZ WIDZĄC KOLESIA NA NARTACH KRÓTSZYCH NIŻ TWOJE KIJKI ????????????

A MOŻE JEŻDZISZ NA BLADE'ACH I ZNASZ FAJNY TRIK ???? NAPISZ

_________________

POZDRAWIAM

NARTY - TYPU SNOWBLADE 99cm. AUSTRIA

BUTY - LANGE ATHOS R

WIĄZANIA - SALOMON 500

KIJKI - POLSPORT

KASK - BRENDA

ŻÓŁW - BOLIDGLOVES RACING

GOGLE - UVEX SUPRAVISION

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SNOWBLADE - ZOSTAŃ KRÓLEM STOKÓW

hmm, czy to jest manifest twojej doskonałości którą osiągnąłeś w narciarstwie?? czy może poprostu głupia gadka, jeżeli chwalisz sie ze msasz super sprzęt to grubo sie mylisz shorty, zasadniczo do niczego oprócz nauki się nie nadają, a jazda tyłem czy na jednej nodze to nic nadzwyczjnego, ja na moich SLX-ach mógłbym Ci pokazać kilka prawdziwych tricków.

A co myślę gdy widze goscia na shortach?? jeżeli jedzie z kijami i do tego klasycznym ześlizgiem to usmiecham sie pod nosem, bo żal mi tych ludzi którym shorty wcisnęli sprzedawcy, koledzy, inni specjaliści albo poprostu chcą być trendy, czy wyluzowani.

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SNOWBLADE - ZOSTAŃ KRÓLEM STOKÓW - TURIM

DO PALANTA O NICKU TURIM

A TO TY JESTEŚ TEN EXPERT OD BIG FOOTÓW??

ZNALAZŁEM TWOJE "PORADY" NA FORUM.

"BIG FOOTY DO NAUKI CARVINGU" - ŻAŁOSNE................

OPRÓCZ ATAKOWANIA PRZEZ SIEĆ NIE NADAJESZ SIE DO NICZEGO. JESTEŚ ŻAŁOSNY A WYDAJE CI SIĘ ŻE POZJADAŁEŚ WSZYSTKIE ROZUMY.

WIECEJ TAKICH "EXPERTÓW" NA FORUM I WKRÓTCE CAŁA POLSKA BĘDZIE TU ZAGLĄDAĆ.

ACHA I WŁĄCZ SE CAPS LOCKA TO CI ULŻY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SNOWBLADE - ZOSTAŃ KRÓLEM STOKÓW - TURIM

Booooże, kto go tu wpuścił.

Dawno czegoś takiego nie widziałem :))))

Drogi TOMKUTŁUMIKU, czy nie widzisz, że cie tu nikt nie che, nie kocha, nie lubi, nie szanuje, nie chce z toba gadac, pisac... *

Ale uparciuch z ciebie. No, ale i na takich są sposoby.

* - skreśl co ci nie odpowiada

Panowie - przyznac się, kto robi za TOMKATŁUMIKA - i ma ubaw z nas po pachy, jak my z niego ?? ;)))))

Ja obstawiam Japana ;)))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SNOWBLADE - ZOSTAŃ KRÓLEM STOKÓW - TURIM

drogi TOMKUTŁUMIKU - pozwól, że użyję cytatu z chyba najlepszej polskiej komedii ostatnich czasow:

KIM TY WŁAŚCIWIE JESTEŚ, PAJACU ?

Koniec cytatu, jakbyś nie zrizumiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SNOWBLADE - ZOSTAŃ KRÓLEM STOKÓW - TURIM

Mam nadzieję, że skrót "niech go" oznaczał wg Ciebie drogi Panie Japa: "Niech juz ten łon więcej nie pisuje na forum?"

Czy się mylę ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SNOWBLADE - ZOSTAŃ KRÓLEM STOKÓW - TURIM

Ojojoj normalnie dziś nie zasnę....ale mi pojechał...

Z założenia wielbię takich orłów jak Ty TOMEKTUNING. Zawsze wszystko co sobą reperezentujecie jest najlepsze i każde odmienne zdanie jest do bani. I po co Ci było obrażać wcześniej innych...A może tak wszyscy forumowicze teraz tak na Ciebie wsiądą co???? Że platfus jesteś co tylko na nartorolkach jeździ i 8 letnie dzieci jeżdżą lepiej na dłuższych nartach niż Ty hę?? A tyczki to kaszka z mleczkiem tak??? To czemu jeszcze na pucharze świata nie startuje się na shortach w jeździe dowolnej co?? Widzisz, normalny narciarz wsiądzie na te Twoje zabawki i pojedzie, a Ty na normalnych nartach po prostu się zabijesz. Zrozum twardogłowy Tomku że to są zabawki a nie narty. To coś jak samochód i gokart. Dostrzegasz różnicę??

A co do obelg...cóż... sam się prosiłeś, więc zanim postanowisz obrażać jeszcze kogoś na forum to spodziwaj się od kogoś jeszcze innego odzewu.

A jakbyś nie wiedział - tak na początek - Pisanie z wyłączonym CapsLockiem to kwestia grzeczności a nie podobania się...

Nim odpiszesz przemyśl, choć mam wrażenie że to będzie trudne. PS. nie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...