Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

DO Marcin - Jasiu, Misiu, Leski, JJK, Ronin


xnoowee

Rekomendowane odpowiedzi

Kłócą się i kłócą, cholera wie o co ?

JJK, Jasiu, Misiu, Leski:

Dajcie sobie wszyscy na wstrzymanie. Myślcie o tym co przyjemne i piękne !

To chyba nie jest miejsce do skakania sobie do gardeł. My narciarze powinniśmy rozwiązywać swe problemy "natury narciarskiej" (tak to nazwijmy) na stoku. Najlepiej w zawodach, bo okładanie kjami też nie mieści się w granicach zdrowego rozsądku.

Albo spotkajmy się wszyscy przy piwku po nartach i pogadajmy jak ludzie !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***************ZLOT***************

Kolega działał kiedyś mocno na forum "WPROST" i po licznych staraniach zorganizował tzw. zlot forumowiczów. Podobno było niezła impreza ...

z jednym drobnym mankamentem ... wyszedł z tego bal pedała ... przyjechało około 40 luda z całej polski - sami panowie:( ... może u nas było by troszkę lepiej ... aczkolwiek to troszkę jakoś nie brzmi przekonująco.

Ciekawe tylko kto by przyjechał ... oczywiście w jakieś "przyzwoite" górki ... tak, żeby nie można zwalić braku formy na nieprzygotowane trasy czy coś tam innego. Zresztą po jednym skręcie można by poznać kto jest kto ...

Osobiście z taką inicjatywą nie wystąpie ... nie kocham was tak bardzo,

a i udowadniać nikomu nic nie musze ... ale jeśli ktoś by się podjął organizacji tego karkołomnego przedsięwzięcia ... to jak najbardziej się piszę ... i to z ekipą...

.::SKI TO DIE TEAM::. liczy jakieś skromne 60 osób ... tak więc kilku by przyjachało:) i kilka też:))

Pozdrawiam.

Leski

Ps. a niebiescy to mientusy-ja_takich _nie_lubie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

***************ZLOT***************

Ja kiedyś brałem udział w podobnej `imprezce` - chociaż w nieco mniejszej skali - i efekt był nieciekawy. Choć na owym IRCu wydawałoby się fajni goście siedzieli to spotkanie twarzą w twarz skończyło się... zakończeniem `znajomości`. A forumowicze skionline? Wiecie ja chyba z was najmłodszy jestem (no ale jeden z [młodszych] napewno) i krew mnie zalewa a jednocześnie ciupaga sie otwiera w kieszeni kiedy czytam bądź biorę udział w niektórych dyskusjach. Jakoś wydawało mi się że będę mógł tutaj zarówno podyskutować o nartach ale takze się czegoś dowiedzieć tymbardziej że nie jestem w tej dziedzinie(delikatnie mówiąc) `expertem`.I nie chodzi tylko o zwroty `rynsztokowe` i hamskie teksty typu `co takie głupie pytania zadajesz` Nie pozwoliłbym sobie na rzucanie `kurwami` w kogos kogo nie znam i od tak sobie bo jego post mi podpadł!! Popatrzcie sobie na opinie w dziale `sport` na wp.pl - do tego dążymy?? Ogólnie poziom tego forum jest taki sobie - albo problemy natury egzystencjalnej (jakie Atomiki 9.12 kupić? - choć to da sie jeszcze ścierpieć - wszak nie trzeba na nie odpowiadac bo nikogo nie obrażają itp) albo pyskówka pomieszana z wzajemną adoracją Członków Jedynego Słusznego Miejsca do Uprawiania Dyskusji o Nartach(??)!! Ja w swojej naiwności naprawdę myślałem że ludzie jeżdżący na nartach reprezentują jakis wyzszy stopień ewolucji od kiboli. Teraz ktos powie ze to tylko margines `forumowiczów` reszta to `poczciwce` - no tak ale na polityków też patrzymy przez pryzmat Andrew Leppera i im podobnych! Może i jestem idealista ale wolę to niż być burkiem i hamem.

pozdrav z Lublina

ps. Śnieg spadł (gdzieniegdzie) - może to ostudzi nieco atmosferkę? Wszak niejeżdżacy narciarz to zły narciarz..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

****LUBLIN LUBLIN UBER ALLES*********

Widzę że nastroje narodowe udzielaja sie choć w skali mikro. Tylko nie nasyłaj na mnie jakiejś bojówki Młodzieży Wszechpolskiej albo innej Wszechlubelskiej:) Ja Lublin kocham i kocham lublinian (niektórych) ale faktem jest że miasto nasze zacofanEm jest i zaniedbanEm (to własnie do tych `pięt`) Ale to już z innej beczki zupełnie... pozdraviam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

****LUBLIN LUBLIN UBER ALLES*********

O to chodzilo - no ma sie rozumiec zartowalem, Bajm to rzeczywiscie nie jest powod do dumy, gospodarka z Singapurem nie mozemy tez sie rownac itd. To wszystko jednak nic, w porownaniu z fatalnym polozeniem komunikacyjnym jesli chodzi o wyjazdy narciarskie.

Pozdro

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_____ PIĘkna WYPOWIEDŹ TYMONIE TM ________

Każdy powinien przeczytać typowiedź Tymona (wyżej) i wziąć sobie ją głęgoko do serca. Najbardziej podoba mi się, że zwrócił on uwagę na fakt, iż to forum zejdzie do poziomu sport wp jeśli chodzi o słownictwo i przyczepianie się do tego ktoś pisze dużymi literami i takim a nie innym kolorem (a i tak było, sam tego doświadczyłem). Nie złoszcze się w takich sytuacjach, no bo po co.

Jak sytuacja robi sie napięta to A S E R T Y W N O Ś Ć panowie! Asertywność !

Pozdrawiam cię Tymonie i all readers :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DO Marcin - Jasiu, Misiu, Leski, JJK, Ronin

Co do nijakiego Misia to dajcie sobie chłopaki spokój bo to nie ma sensu wchodzenbie w potyczkę słowną z nim. Lepiej chłop niech się przestawi na jakieś szachy niekoniecznie młodzieżowe bo juz sędziwy jest trochę,ha,ha.Eeee, misiu startuje Carvingowy Puchar Polski może pokarzesz nam na co Cię stać-może jakieś równanie tras!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.::sKi2diE::.

Ja się z tobą zgadzam od pierwszego postu ... kol.instruktorze ze Szkarskiej.

Btw - mieszkałem kiedyś przez kilka sezonów w goprówce na Hali Szernickiej więc znam dobrze te twoje okolice. Tylko co zrobić z takimi, którzy nie przyjmują żadnej krytyki ... a w odpowiedzi mają tylko kilka niecenzuralnych tekstów? ... może masz jakiegoś pomysła:). A tak na marginesie ... znasz może panów P.G. i S.B. ... co mocno w Szklarskiej działają? ... i jeszcze jedno - przygotujcie się tam na napływ duuużej ilości tzw. warszawki, bo większość obozów zimowych AWF wawa przenosi chwilowo do Szlarskiej. Szczególnie godne polecenia są prywatne TIRówki (czyli płatna turystyka i rekreacja) ... gwiazdki w futerkach na sprzęcie prosto z 17 Stycznia. Ale poza tym:) jest całkiem sympatycznie.

.::LOLA_ROCKS::.

Leski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sie masz snieżny koleżko.

Witam pana panie Piotruś:)!

Ja go na emeryture wysyłałem już dawno dawno temu ... ale się chłop obraził.

A co do szachów ... to też chyba nie dla niego ... bo jak ktoś tyle pije i mu drżą ręce to pewnikiem figurki powywraca i tyle z tego grania będzie.

Poza tym serdecznie pozdrawiam i do zaobaczenia na stoku.

Ps. macie tam u siebie jakiś fajny snowpark ... bo ostatnio nie zaglądałem do szklarskiej?

.::SKI2DIE::.

Leski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YOUP! SKI TO DIE ! :)

Pomysła na nich to ja mam. See them like the air, and treat them like that. Don`t respond for silly expressions. It`s useless.

"Warszawianka " to tam jest od zawsze, i będzie mam nadzieję, bo nam kapuchę przywozi. A przy tych gwiazdkach na sprzęcie to się nieźle uśmiałem.

Hihihihihihiihihihihihi. Miło mi cię poznać !!! :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SNOWPARK W SZKLARSKIEJ

...no cóż. Bywają takie z rampami ale zazwyczaj jak są jakies zawody snowboardzistów. A poza tym, to takie parki czesto sobie sami robimy !!!

Ale w miejscach wiadomych tylko nam. Znam takie miejsca w Szklarskiej, chętnie pokażę. Apropos, to w Szklarskiej jest odjazd jeśli chodzi o jazdę freeride (no nie tak jak w Górach Skalistych oczywiście, ale jak na takie wysokości względne jest cool :)).

Znam świetne miejsca! Jest taki stok - Łabski Szczyt. To jest po prostu odjazd. Równo jak na stole, szeroko, raj dla carverowców, a tóż obok kociołek Łabskiego Szczytu i szczypta adrenaliny. Tam warszawska stonka z gwiazdkami na nartach (jak to fajnie wcześniej określifeś) nie dociera. Docierają tylko sami swoi i ci którzy się dowiedzą od samych swoich. Czyli ode mnie na przykład.

Jest super jazda, wię zapraszam do Szklarkiej! Chętnie pokażę kilka fajnych miejsc nie dostępnych dla ogółu (mo ogół nie wie gdzie). A ja miejscowy więc co tu dużo mówić!!!

Czekamy tylko na śnieg! ...and that`s all !!!

Ah ten śnieg...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YOUP! SKI TO DIE ! :)

aż tak źle to nie jest kolego. z różnych powodów spędzam w wawie wsystkie weekendy nie-zimowe i często w tygodniu też bywam ... a tym bardziej na AWFie ... i wiem, że ta warszawka nie jest taka zła jak ją malują... a co do kasy ... wszyscy ją w góry przywożą :)

a gwiazdki są naprawdę przemiłe:)

.::Dolny_Śląsk_Rulez::.

Leski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_____ PIĘkna WYPOWIEDŹ TYMONIE TM ________

Bez urazy, ale naprawde ciezko mi sie czyta te posty, no chyba ze wstrzelisz spacje...;-). Explorera na Solarisa nie ma (na szczescie), polskich fontow dla mnie jednego tez tu nie zainstaluja, wiec jak dodasz do tego wygibasy z literami to wychodzi totalna sraczka. Przeciwko kolorom nie mam nic na przeciw, a wrecz przeciwnie...

Pozdro

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...