Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Czesc na nowym forum :-) - do weba


Heli

Rekomendowane odpowiedzi

No lekki shock przezylem. Chyba sporo problemow , ktore podobno Jacku usuniesz. Moje zdanie - tamto bylo najlepsze ( dla pewnej grupy) , moze to bedzie konkretniejsze, ale juz napewno nie takie.

Tylko czy sprzetowe nie padnie smiercia naturalna ? - chyba , ze zatrudnisz etatowych odpowiadaczy....... zreszta podobnie jak w technice jazdy.

Mysle , ze forum bylo glownie towarzyskie to trzymalo ludzi. Wlasciwie byly dwa takie w sieci - teraz zostalo jedno - i....... nie podoba mi sie to !!! - nie chce "tam" zlotu wszystkich i dlatego ( mysle , ze nie tylko ja) pisalismy tu.

Wydaje mi sie , ze zbytnio prowizoryczny skrypt zostal wsadzony.... zobaczymy jakie beda efekty - zebys nie narzekal , ze dluuugo to wszystko

Pozdro Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc na nowym forum :-) - do weba

Dlatego jest forum Ogólne gdzie dalej wypowiedzi o wszystkim i o niczym są mile widziane.

Co do skryptu to jest to ten sam skrypt, zorbudowany o pewne opcje ale cenne uwagi będą mile widziane.

Pewne rzeczy zostaną jeszcze przwrócone, myślę tu o tych ze starego forum, a kilka innych dorobiona.

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc na nowym forum :-) - do weba

Jak zrobisz poprawki to zobaczymy - poki co chowaja sie gdzies nowe posty pod starymi - nie sa dostepne od razu - nawet nie chce sie mi tego szukac - mysle , ze innym tez.

Sporo problemow wynika zapewne z nowego systemu obslugi..... ale ogolnie chyba to jest mniej czytelne -moze mniej kolorow?.....Powodzenia we wdrazaniu

Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc na nowym forum :-) - do weba

Slowem Heli, piszesz tutaj, zebysmy nie przychodzili na Misiowe forum - dzieki za wysilek ;-).

A serio to mysle, ze jesli zostanie dodana opcja wysiwetlania wiadomosci z wszytskich dzialow, to sprzet czy technika wcale nie musza umrzec, a ulatwia sprawe tym, ktorzy zajrzeli na forum tylko po to zeby zadac pytanie.

Pozdro

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc na nowym forum :-) - do weba

Jacku (JJK)

Pare niefortunnych rozmow juz mielismy, ale tez czasami sie zgadzalismy. Byles na Misiowym forum i nikt Cie z tamtad nie wyrzucil. Przestales pisac bo sie glupio poczules - twoja sprawa, ale pamietaj dlaczego powstalo tamto forum. Ono nie jest dla wszystkich. Nie jest w pelni ogolnodostepne, bo staramy sie nie pozwalac na glupkowate wejscia do ktorych tutaj kazdy ma prawo.

Poniewaz powinno gdzies byc miejsce dla ludzi chcacych sie wyzyc w pisaninie netowej to wygodnym bylo "zwalenie" tego na Jacka (JC) i jego forum.

Tamto forum jest towarzysko-narciarskie z okreslonymi wymogami wstepu i mam nadzieje, ze takim pozostanie.

Jacek zmierza do ukierunkowania tematycznego watkow akceptujac "wejscia" oszolomow - a ja chcialem tylko zauwazyc, ze ciezko bedzie znalezc stalych uczestnikow w takim ukladzie co moze spowodowac lekki uwiad ( patrz forum... to sie chyba "narty" nazywalo - sorry ale nie pamietam).

Ci ludzie musza gdzies pojsc - wiec sam rozumiesz.

Byloby to ze szkoda dla Jacka, ale i dla nas - taka zbieznosc interesow wyszla.

Dlatego wlasnie zycze JC jak najlepiej - aktywnosc jego forum zapewnia spokoj na Misiowym - wszyscy sa zadowoleni i jest oki.

Pozdro Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc na nowym forum :-) - do weba

Hej,

napisalem wczoraj odpowiedz, przychodze dzisiaj zobaczyc, co Ty odpisales, a tu nie ma mojego postu. Trudno - moze to znak od opatrznosci, ze lepiej nie wszynac dyskusji. Generalnie ze szystkim sie zgadzam, a o co mi chodzi, to to, ze na prawde nie macie problemu, nawet jakbyscie byli jedynym forum narciarskim na swiecie - macie scisle okreslone reguly, z ktorych wynika, ze jest to forum towarzyskie (w sensie etykiety) i na prawde nie sadze zeby ludzie walili drzwiami i oknami, bo nie kazdego taka organizacja interesuje (np moja osobe), nie kazdy czuje sie psychicznie mocny zeby wchodzic w taka grupe.

Mnie najmniej podoba sie z nowego forum, to ze zostaly drastycznie obciete dyskusje, tzn nie sa podczepione stare watki, przynajmniej z ostatniego miesiaca. Akurat bylem ciekaw czyjejs odpowiedzi, a tu ciach i po dyskusji.

Pozdro

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...