Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Lista.....


Staszek

Rekomendowane odpowiedzi

Tak tu sobie od 3 sezonów piszę co nieco a zaglądam codziennie po kilka razy . I zauważyłem pewną prawidłowość.Niektóre gostki wpadaja na miesiąc lub góra dwa ,poopluwają wszystkich dookoła , wirtualnie pojeżdżą na boazerii piejąc przy tym o swoich umiejetnościach i... znikają . W zwiazku z tym mocą nadaną przez klawiaturę tworzę otwartą listę oszołomów piszących na forum przez ostatnie latka. Jako pierwszego wpisuje tutaj tego który nie Ski ale Die czyli Leskiego. Zobaczmy ilu ich przeżyliśmy......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista.....

Oj, jak wy wszyscy lubicie o mnie pisac.

Nie pierwszy raz znalezlem sie na szczycie jakiejs listy, wiec wrazenia to na mnie nie robi.

A moze cos o nartach napiszecie?

Bo JC będzie musiał zrobic "specjalny" pokój na forum ... dla tych co im gul skacze na mysl o Leskim?

I jeszcze jedno - w realnej rzeczywistości (w jednym z ostatnich programów prof. Bralczyk uznał to określenie za poprawne) nie znam osób wrogo do mnie nastawionych ... dlatego nie jestem zaprawiony w słownych pyskówkach i wulgarnym obrażaniu innych ... (a jest tu kilku mistrzów tego gatunku). Natomiast tu ... w rzeczywistości wirtualnej ... grono moich zatwardziałych przeciwników stale się powiększa ... ?... zjawisko to ciekawe i podejde do niego z całą powagą na jaką tylko zasługuje (tylko nie próbujcie stawiać się w roli nauczycieli i "uświadamiaczy" młodego oszołoma ... za mało o mnie wiecie).

Pozdrawiam.

.::SKI2DIE::.

.::DIE4SKING::.

Andre Leski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista.....

Tym razem panie Staszek to Pan nie na temat i nie spójnie. Proponujesz stworzyć listę "oszołomów" którzy "pojawiają się na 2, 3 miesiące","opluwają" pozostałych "a potem znikają". Laski nie opuwa i jeszcze nie znikną może pomyliłeś z Panem Narciarzem ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lista.....

Tak .Masz trochę racji.Jeszcze jest i może nie opluwa dosłownie ale ta pewność siebie ,pewność swoich umiejetności itd jest super denerwująca . To nie forum zawodowców czy innych sportów ekstremalnych a pan Leski wszystkim pokazuje lub próbuje pokazać jaki z niego gość. Ot taki sobie niskiej klasy oszołom.... . Może to nawet też złe określenie. Taki malutki narcyz. Dobry przykład dla Freuda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....SCHINDLERA????

No niedokladnie, Staszek przymilkl ostatnio, ale jest tu obecny kilka lat.

Natomiast kazdy musi obiektywnie przyznac, ze to cobi Leski (czy sie komus podoba czy nie) nie jest porownywalne z Panem Narciarzem, a reakcje natomiast sa duzo bardziej gorace (i tego wlasnie nie rozumiem).

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.....SCHINDLERA????

Skrajności zawsze wywołują skrajne reakcje (jak mawiał pewien śp. psor od chemii). Leski? Oryginalny ale trochę racji czasami ma... nieważne. A kto to ma być ten Pan Narciarz??? pozdraviam

ps.nie zmienia to faktu że wytykanie `palcyma` sz.p. Andrew L jest nieeleganckie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...