Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Szczecińska Gubałówka zwana Gubą:)


drbru

Rekomendowane odpowiedzi

siemka wszystkim!!!

wczoraj można powiedzieć rozpocząłem sezon 2005/2006 na naszej Gubie:)

wszystko fajnie, traska która ma z 250 - 300 m długości jest naśnieżona, wczoraj jeszcze trochę sypnęło naturalnym i jest G.

Na trasie wyciągu brakuje śniegu i trzeba jechać dechą po piasku momentami, ale czego się nie robi żeby sobie zjechać na dół, można też podchodzić, co zrobiłem w ramach treningu parę razy.

Także jest w pytonga, w Szczecinie też można sobie pojeżdzić.

Jedyne co mnie irytuje to dążenie właścicieli tego obiektu (łącznie z knajpą) do osiągnięcia cen na poziomie austiackich alp, w fajnie ogrodzonym namiocie trzeba zapłacić za grzane piwo 0,5 - 8,00 peelenów , a za zimne 6,0....lekka przesada, w Szczyrku jak byłem w marcu kasowali chyba po 4,5 a tam mówiąc delikatnie jest troszkę więcej tras i możliwości, ale rozumiem że trzeba się dorobić.....

problem polega w podejściu do klienta, bo jakby piwo było za 4,00 to bym tam pewnie dalej kupował, a tak kupie sobie wcześniej w sklepie za 2,5 zeta i nie zarobią na mnie ani 4 ani 2 złote............

Pozdro .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do Muzina 2

hehehe...nad morzem.....w lecie wychodzę z domu, biorę ręczniki i idę na plażę........100km :)))))

górka jest nawet fajna, jest nawet duża mapa z trasami ...hehehe ..są chyba 3 , ale ja tam widze dwie, ta trzecia to chyba gdzieś pomiędzy drzewami w lesie, ktoś tam dodał dla lepszego wrażenia :)))

Pzdr...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...