Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Do Bobica


Bushmill

Rekomendowane odpowiedzi

Do Bobica

No zlitowalem sie :))))

Juz sa od tygodnia :)))

Skad masz to info o dedykowanych butach ?

Wejdz na ww.fischer-ski.com i tam masz wszystko POPRAWNIE bez bykow.

Powiedz w jakim miescie szukasz ,to dam Ci namiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Bobica

Pogięło Cię ?

Proponuje byś butów Fischera szukał u Fischera .

Nie sądzisz, że tam bedzie wiekszy wybór ... a może nawet 5 pln taniej by na bilet autobusowy starczyło ? :))))))))))))))))))))))))))

Nie prościej mailnąć do Bobica i zapytać gdzie ... jeżeli na forum nie podaje ;(.

Ludzie - myślcie trochę :)))))))))))))))))))))))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Bobica

Do Bobica

Pytanie o buty MX , udało mi sie przymierzyć w Maksie MX Pro i wszystko byłoby spoko gdyby nie - ucisk na kość piszczelową przy ugięciu kolan (mocnym nacisku na język). W połowie wysokości buta trochę powyżej 3 klamry wystepuję taki nacisk punktowy jakby noga opierała sie w tym miejscu o jakiś twardy element np wałek . Ucisk wystapił w obydwu butach czym może to być spowodowane ?

Zastanawiam się zasadniczo nad zakupem MX 9 ale tych nigdzie nie można przymierzyć, no może w Wa-wie ale dla mnie zadaleko .

I jeszcze jedno czy to somatyczne ustwienie stopy faktycznie dobrze skutkuje, czy jest to duże odchylenie ( kąt) od osi narty bo mierzyłem jeszcze X-wawe 9 i ten but jest super ale moje stopy faktycznie troszkę lepiej czują się w układzie V.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Bobica

na D ???

A nie ?

... a może mi się coś pokręciło - nie mam tam trójkącika ?

PS

Ty - qrde - komórkę odbieraj - reklamę Ci robię, a Ty się po kątach chowasz :/

I do "domu" wpisać się czy ostatecznie na WZF nie/jedziesz - osobna lista jest zrobiona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Bobica

Hmmm, nie wiem co ci odpowiedziec.

Ja jezdze w MX Pro i nie mam zadnego ucisku, wiec nie wiem co moze Ci przeszkadzac.

Co do somatycznego ustawienia stopy, nie odczuwam zasadniczej roznicy, poza tym ze sila, ktora uzywamy biegnie rownolegle do narty przez jej srodek. Moi znajomi (w sile wieku) mowia, ze nie czuja bolu po zewnetrznej stronie bioder, gdy w normalnych butach to odczuwali.

Bylo to spowodowane wymuszonym ustawieniem kolan, a tak to jest relaks - kolana pracuja tak jak nas Bog stworzyl :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Bobica

W takim wypadku mam jeszcze jedno małe pytanko do tych MX :

W jaki sposób realizowane jest przesunięcie ( odchylenie osi stopy czyli efekt SOMA) czy tylko przy pomocy wewnętrznej wkładki, czy też może i za pomocą skorupy czyli innego pkt umiejscowienia noska i stopki buta ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Bobica

Przesuniecie realizowane jest poprzez wkladke wewnetrzna oraz forme skorupy zewnetrznej.

W porownaniu do "nieudolnej" proby nasladowania tego odchylenia poprzez innych producentow, nasz but jest ustawiony na narcie w sposob centralny - zadna czesc nie wystaje poza narte, co zreszta widac jak wepniesz but w wiazanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Bobica

co do V ustavienia to ja sie nie czuje jeszcze w sile wieku;p ale myślę ze nie jest jedynie skutkiem marketingowej sugestii fakt że łatwiej mi się wchodzi i zacieśnia skręt, mam wrażenie, ze w porównaniu do nie-v butów mam lepszy docisk, lepiej mi się przyspiesza.

Tylkoo dziwnie mi się chodzi jak juz je zdejme:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...