Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

grzałki do butów ??????????


Cisiu

Rekomendowane odpowiedzi

grzałki do butów ??????????

a ja kupilem kiedyś tanią na giełdzie. Ale, ale--> UWAGA!!!

Grzałka taka wymaga nie lada systematyczności! u niektórych osobników (u mnie) w ogóle się nie sprawdza!!!!

Jak sie wraca ze stoku to żeby jakakolwiek grzalka coś dała trzeba spełnić co najmniej dwa konieczne, choć nie wystarczające warunki:

Primo- pamiętać żeby wyjąc grzalkę z torby podróżnej

Drugie primo- PODŁĄCZYĆ ją do KONTAKTU!!! i wyjąwszy buty z plecaka włożyć grzłke do środka

no i może trzecie primo- zrobić to ZARAZ po powrocie ze stoku a nie po prysznicu, szklaneczce whisky, kolacji, wieczornym seksie. Grzalki te mają to do siebie iż z regułu makabrycznie dlugo suszą but.

Bez spelnienia tych trzech kluczowych warunków te grube pieniądze (40-70zeta) można uznać za zmarnowane, każdy ranek wita się słowem na k, kiedy wkłąda się na noge mokre od śniegu i potu buty, a po powrocie z nart i wyjęciu z torby zapomnianej grzałki należałoby w ramach warunkowania porządanych następnym razem odruchów wsadzić ją sobie w ...

To tyle w sprawie grzalki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzałki do butów ??????????

na nartach jeżdżę caly dzień , później stawiam je obok , obok kaloryfera i to mi wystarcza, ja natomiast ubieram dobre skarpety, mozna kupić taką bieliznę termalną, należy się też przed nartami dobrze odzywiać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...