Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Soelden!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Korba88

Rekomendowane odpowiedzi

Soelden!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

W Ischgl nie bylem ale w Soelden bylem 2 razy bo mi sie spodobalo. Calkiem na dole wlasciwie sie nie jezdzi (mozna ale slabe trasy). W marcu spoko bedzie snieg nie tylko na lodowcu, a lodowiec jest super bo sa dwa lodowce. Jedn lodowiec jest plaski a drugi w znacznej czesci bardzo stromy (jak na lodowiec).

Pozdro,

Jarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soelden!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Drogi Korba... albo Droga Korbo w Soelden byłem ... cholera... dwadzieścia.. chyba tak ... no coś koło tego o każdej porze roku i.. zawsze dało się dobrze pojeździć. Co do marca to byłem kilka razy później w maju i zawsze dało się zjechać do miasta. Co do wypowiedzi kolegi, że trasy niżej są nie tego, to chyba trochę przesadził bo tak na prawdę w Soelden nie ma tras niżej bo dwie które dochodzą do miasta właściwie tylko służą do dojazdu na nartach do centrum. ... a jeżeli "dolna" trasa z Hochsoelden jest słaba no to przepraszam - ja nie umiem jeździć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soelden!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Chodzilo mi wlasnie o te trasy ktorymi sie zjezdza do miasta, nie sa to trasy marzen przeciez. Bylem tylko 2 razy, zawsze w lutym i zjazd z Giggjocha na dol nie byl zbyt dobry, standardem odbiegal od tego co bylo wyzej. Moze jest trasa z Hochsoelden na dol ktorej nie znam po prostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...