Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

wygrzewanie buta


dj62

Rekomendowane odpowiedzi

wygrzewanie buta

Uwagi na temat pisowni nigdy nie są kretyńskie - po prostu można taki tekst normalnie czytać... Oj, boleść że nie zwracasz uwagi na takie rzeczy - przecież wystarczyło by - sorry za błąd - każdemu się zdarza.

Tak, te buty można wygrzewać. Nota bene pamiętaj, że każdy but po wygrzaniu, później już tylko się rozbija. Nawet buty wielokrotnego formowania tracą na "ciasności". Dopóki nie wygrzejesz buta, doputy nie przekroczysz temperatury formowania pianki ThermoFit. Podobne efekty formowania uzyskasz zakładając but na nogę przez kilka dni w domu i wygrzewając je ciepłem własnym. Jest to bardziej upierdliwe ale w boonusie zyskujesz dłuższą żywotność buta. Tak uformowany but poza sezonem narciarskim "odpoczywa" i pianka ponownie się rozpręża - w efekcie możesz używać taki bucik o jakieś 2 sezony dłużej. But wygrzany znacznie szybciej się "wydepcze" i stanie się luźny.

Pozdr.

Miodek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygrzewanie buta

A cóż Ty jesteś za figura tutaj że będziesz sugerował zmianę forum ?

Jak Cię to nie razi i nie widzisz komizmu i w napisaniu słowa "sens" przez "ę" to jesteś straszny cienias bez krzty wyobraźni.

Mimo wszystko pozdrawiam.

koala :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygrzewanie buta

Co do Tecnici to opcje są dwie -dodatkowa podkładka pod piętę - jeśli masz nisko osadzone kostki mogą wpadać w zagłębienie dla stopy i stąd ucisk. Druga opcja to odbarczanie skorup - punktowe wypchnięcie skorupy na gorąco. Można wycisnąć do 5 mm.

Ale chyba wiesz co?? Popróbuj trochę innych butów - wierzę że jakieś będą z założenia wygodniejsze, bez takich kombinacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygrzewanie buta

Jak czytam cwaniakowanie takich jak Koala to jestam za rejestracją forumowiczów na zasadach podobnych jak na alegro czyli hasło przychodzi do domu pocztą w kopercie i nie ma możliwości aby ktoś występował bezimiennie, a w oknie "about" wpisał sobie xxxx lub fikcyjne dane.

A teraz czekam żeby Koala poprawił mi błędy bo jest ich w moim tekscie napewno bez liku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygrzewanie buta

Drogi SB, po pierwsze ja nie jestem na zawołanie żebym Ci poprawiał błędy a po drugie tym razem Ci się udało, widać że bardzo się starałeś i bardzo dobrze. To jest już jakiś efekt pozytywny.

Mylisz się pisząc o cwaniakowaniu, ja po prostu nie lubię niechlujstwa a tym jest kaleczenie polszczyzny pisaniem słowa "sens" jako "sęs". Literówki można wybaczyć ale pisanie "sęs" czy "komurki" już trudno pominąć.

A dj62 jest po prostu żałosny i trudno, nic na to nie poradzę. Nie wszyscy muszą umieć pisać poprawnie w ojczystym języku, tylko chwalić się tym to smutne jest :)

Pozdrawiam,

koala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygrzewanie buta

Błędów nie było sprawdziłeś DZIĘKI !!! Zapewniam Cię że to tylko czysty przypadek i jeśli będziesz chciał czytać od czasu do czasu moje posty to będziesz się musiał do nich się przyzwyczaić.

Ale nie ustosunkowałeś się do rzeczy która mnie najbardziej interesuje a mianowicie dlaczego w rubryce about nic o tobie nie ma(i nie tylko o tobie jest jeszcze paeę innych...) to tak trochę nie ładnie prostować innych samemu będąc "niewidzialnym" - zastanów się nad tym.......?

Pozdrawiam Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygrzewanie buta

No i coraz lepiej Ci idzie :) Chociaż w Twoim poście o zabytkowym krześle na Pilsko przywleczonym ze Słowacji znalazłem tajemniczy wyraz "szustka" ;) no ale co tam, nie będę drobiazgowy :)))

Zauważ jedną ważną rzecz, mianowicie po pewnej nagonce na "piszących inaczej" (nie tylko ja jestem tego wrogiem) grono piszących poprawnie wyraźnie wzrosło i dobrze ! :) Ludki trochę choć się starają i fajnie, tak trzymać.

A czemu nie ma nic o mnie, no nie ma bo kiedyś jeszcze w czasach carving.com (najstarsi pamiętają) odbywała się licytacja na umiejętności i posiadany sprzęt nie mająca wiele wspólnego z rzeczywistością więc jakby bez sensu to było i trąciło dziecinadą.

Twoja wizytówka jest rzeczywiście rzetelnie wypełniona i nawet od niedawna zawiera zdjecie, to dobrze, może i ja niedługo coś zamieszczę ...

Póki co cieszmy sie śniegiem i pięknym sezonem, warunki są cudowne w zasadzie wszedzie :)))))

Pozdrawiam,

koala :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...