Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

obowiązek jazdy w kasku


tomekw

Rekomendowane odpowiedzi

obowiązek jazdy w kasku

Mnie się wydaje że tu nie chodzi o kaski tylko o chęć pochwalenia się gdzie się jedzie na narty, a że chwalić się niewypada więc pyta się czy np. w Austri są obowiązkowe kaski.

Jeszcze dodam tak zupełnie perfidnie pochwalę się w marcu też jadę do Makaronów na narty(hheeeeeeee) i jak nie zapomnę to zabiorę kask.

Pozdrawiam Sławek

ps. albo nie jadę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obowiązek jazdy w kasku

podobno w Czechach w Spindlerowym Mlynie nie chcą wpuszczać na wyciąg "kanapę" bez kasku nawet dorosłych.

Dawno się tak nie uśmiałem, że też chce Ci się Fisz takie bzdury powtarzać ?

Do Szpindla jak i reszty czeskich Karkonoszy jeżdżę regularnie od wielu lat. Ostatnio byłem w SM w poprzednią sobotę i nawet nikomu przez myśl nie przeszło o takim zakazie.

Jedyny zakaz jaki pamiętam w czeskich Karkonoszach to nie wpuszczanie z deską snołbordową na 4 os. kanape w Rokytnicach nad Jizerou na Łysej Górze. Zakaz zresztą obowiązywał tylko do końca poprzedniego sezonu a od tego już nie, czyli śmiało z deską można w RnJ wsiadać.

Swoją drogą "skorupkę" posiadam i chwalę sobie, ciepło i sucho :) a do tego bezpiecznie, polecam szczerze :))

Pozdrawiam.

Lechu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obowiązek jazdy w kasku

Napisalem "podobno" wiec chcialem sprawdzic tą informację, a wy robicie aferę. Ja jeżdżę w kasku od trzech lat i mnie ten problem nie dotyczy, Lechu ja spędzam w sezonie prawie 2 miesiące na nartach i czeskie Karkonosze też odwiedzam, ostatnio nie byłem w Spindlu, a ludzie się mnie pytali o te kaski stąd to pytanie. Kompleksów zatem nie mam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obowiązek jazdy w kasku

Afery nie robimy ale sam widzisz jakie ludzie potrafią bzdury wymyślać :))

Tez jeżdzę w skorupce i sobie chwalę :0

Gdyby tak było że tylko w kasku to nie było by problemu kolejek bo kask ma w tej chwili góra 15-20% ludzi dorosłych na stoku, wyobrażasz sobie te luzy ? i ubytek kasy za karnety ?

Takie zarządzenie to by było samobójstwo finansowe ski areału Szpindleuv Mlyn i każdego innego co by to wprowadził :)))))

Pozdrawiam,

Lechu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...