Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

pytanie madre -inaczej


TomaszP

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

jade sobie z jakas laska kanapa i po krotkiej rozmowie padlo z jej ust pytanie "a ten kask to takkkk dla bezpieczenstwa" :) odp jej "a pasy w samochodzie to dla bezpieczenstwa uzywasz....." .... czy zeby c...... trzymaly fason.

Pozdrawiam

ps bylem w Czarnej Gorze tylko ze po czeskiej stronie goraco polecam

www.cerna-hora.cz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wolne tłumaczenie:pytanie madre -inaczej

postaram się przybliżyć tajniki mowy narciarek na wyciągu:

ten kask (och ty mój rycerzy w przyłbicę zakuty) to dla bezpieczeństwa (dla mnie go przyodziałeś) - ja myślę że to był błąd trzeba było ją brać na tym krześle (Chuck Norris by nie peniał i brał tę panne przy mężu - facet na 100% był tolerancyjny i pozwalał na małe wyskoki w bok - przecież są na wczasach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wolne tłumaczenie:pytanie madre -inaczej

panne przy mężu ??? cos nie pasi...

A tak z innej beczki to wiele osob zaklada kaski dla szpanu nie ma sie co czarowac, moda zostala wykreowana przez producentow, oczywiscie zgadzam sie ze zwieksza to bezpieczenstwo - bez dwoch znan.

Statystyki jednak mowia ze urazy glowy to tylko niewielki procent wszystkich urazow na nartach, zdarzaja sie rzadko za to moga byc bardzo powazne.

Rownie duzo pozytku co noszenie kaskow byloby gdyby kazdy robil rozgrzewke na stoku i dostosowal predkosc do swoich umiejetnosci itd..., ale tego juz nikt nie promuje bo to nie jest cool i zarobic na tym sie nie da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mysle??

Ona miała inne kaski na mysli tak jak chłopaki mówią , chciała z toba do lasu podjechać na "rach ciach" w butach narciarskich i pełnym stroju. Moze ja to kręci.

Np: Moją panne kręci jak założe narty, zółwia na plecy i stane tak koło niej taki BYK wtedy jestem , tak mi mówi HEHEHE.

Pozdr Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wolne tłumaczenie:pytanie madre -inaczej

zgadzam się z Twoją opinią , kask jest potrzebny dla dziecka oraz dla jazdy przy dużych prędkościach. Pani w szkole mwi do dziecka ucz się polskiego a ono ma to w nosie . Na WF mówie do uczniów sprawność m. brzucha , grzbietu jest bardzo ważna , a dziewczyna mówi mi, że ona będzie pracowała w biurze i nie potrzebuje być sprawna. Mówi , sie pierwsze kroki na nartach z instruktorem , a rodzice katują swoje 3 letnie dzieci. Mówi sie,że przed nartami robimy sprawność ogólną -aerobic , basen, bieganie, tylko część narciarzy dba o kondcje. Mówi się na nartach bez alkoholu, częsć ludzi jeździ jednak na gazie. Ta dziewczyna podrywałą cie i leciałą na ciebie.

Na nartach powinnismy przestrzegać KODEKSU FIS samochodem kodeksu drogowego . pozdrawiam kulturalnych i bezpiecznych narciarzy

7.12. 2001 uderzył do mnie deskarz i miałem zwichnięty staw ramienny - facet mają mój telefon nie zadzwonił nigdy , nie podał swoich danych osobowych - 30 dni w gipsie pożniej rehabilitacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie madre -inaczej

a tak na poważnie - to sam jeżdżę w kasku - nie dla jakiegoś tam szpanu , bo mi to zwisa zupełnie , ale dlatego , że w swoim narciarskim życiu kilka razy sam mocno przyglebiłem ( jeszcze bez kasku -oj czasem bolało), a też parę rozbitych głów widziałem na stokach.Poza tym to jest naprawdę ciepła "czapeczka ".

A na marginesie - jazda na motorze w kasku to przecież żadna ekstrawagancja a kilku ludziom pewnie zdrowie i życie uratowała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie madre -inaczej

No z z tym motorem to chyba nie za bardzo, poprawia napewno bezpieczenstwo, ale wiekszosc wypadków na motorze konczy sie z głowa obok , no cóż ryzy kwizyk , ale za to jakie piekne zycie krótkie ale piekne.

Ja sam od 7lat mykam w kasku a od 3 sezonów mam jeszcze żółwika bo czasami jak katapulata sie ostanie to masakra.

Pozd Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odp tym ktorym nie odp :))))

Witam wszystkich

....kask to bezpieczenstwo!!! nie szpan(jezeli chodzi o moja osobe). widzilem juz rozwalona glowe od narty a i sam pare dzwonow mialem.

....fajna laska:)) szkoda tylko ze nie zostawila swojego starego w hotelu:)))))

Pozdrawim

Tomek

ps w sobote bede w Czarnej Gorze(Czechy) wiec jesli ktos sie tam wybiera to chetnie sie spotkam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:))))

Witam

hmmm jestem otwarty na nowe znajomosci wiec stad ow zaproszenie:))) a tak na marginesie to moja orientacja seksualna nie ulegala zmianie, wiec od 31 lat zdecydowanie wole kobiety:)))))))))))) i tak juz pozostanie.

Pozdrawiam

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...