Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Jasna-ChopokWielka Racza Prosze o wasze opinie


Matey

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Wybieram w ten weekend na chopok, bede tam pierwszy raz, i dlatego prosze was o opinie. Chce naparwde pojezdzic, nie straszne mi czarne trasy itp, rozchodzi mi się o warunki, kolejki, i o dojazd, slyszalem ze po godzinie 9 nie ma co sie pchac na parking, cuz sam niewiem. Licze na waszą pomoc. Zastanawiam sie jeszce nad wielka raczą. Bede bardzo wdzieczny za wszyskie wypowiedzi.

Pozdrawiam Tomasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasna-ChopokWielka Racza Prosze o wasze opinie

Ja polecam bardziej Chopok! Jest wiecej tras, wyciagow itd. Od ilku lat tam jezdzilem, ale w tym roku bylem na VELKEJ RACY i nawet spoko. Na Chopoku ludzi jest troche i sa czesto duze kolejki do kanapy 6os. Natomiast na velkej raczy slowacy jak zobacza tablice PL to posla cie na parking i bedziesz musial jechac skibusem pod wyciag:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasna-ChopokWielka Racza Prosze o wasze opinie

Na Velkej Racy tez jest ok. Z busami nie bylo problemu - jezdza czesto. Pojezdzic tez jest gdzie. Szczegolnie polecam jezde wyciagiem 'Laliky' czy jakos tak. Niby jest kolejka, ale przepustowosc znakomita i stoi sie moze 5 min. Co do tras to tez jest w czym wybierac.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...