Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Fischer 06/07


oscar

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bobic

Fischer 06/07

Dlaczeg otandeta ?

Wrocono do designu sprzed roku, sprzed dwoch lat. tzn narta czarna, z zoltym napisem (03/04 byl bialy napis).

No, ale na temat gustow sie nie dyskutuje. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Robalek

Nie szata zdobi człowieka a nartę........

Może i ciężko to nazwać tandetą ale odczucia są jednak takie że to jakby trochę zalatywało delikatnie mówiąc wioską. Zgadzam się tu z wcześniejszą opinią że akuratnie w Fischerach modele 03/04 były chyba najbardziej stonowane i przez to są chyba "wiekowe" lub co niektórzy woleliby nazywać "kultowe".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie szata zdobi człowieka a nartę........

szkoda , że już nie ma tyle tej szaleńczej zieleni :-D racja są bardziej stonowane , ale najbardziej przypadł mi do gustu model Voelkl'a Race Tiger SL , ladne kolorki , a Rossi kompletnie odmienil swoje narty i wyszlo mu to chyba na dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fischer 06/07

Hmmm, no i co..?

No co ja mam powiedzieć Bobic?

... podobają mi się nowe Race-y, bardziej niż w poprzednich sezonach ... mowa oczywiście o butach!

... no z butami poszliście do przodu, szkoda tylko, że kurna nie można w niech pojeździć .., a może przywieziesz do Zakopca rozmiar 29?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość bobic

Fischer 06/07

Jacku, obetnij paznokcie i bedziesz mogl pojezdzic.

Bede mial w Zakopanem 26.5.

Z tego powodu, ze na wzorach byl robiony tylko taki rozmiar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...