Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Odbarczanie skorupy buta


Gość metaal

Rekomendowane odpowiedzi

Gość metaal

Witam

Gdzie w Warszawie robią taką usługę. Może ktoś już coś takiego robił na swoich butkach i ma wiedzę którą może się podzielić.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Odbarczanie skorupy buta

Ważne, by nie stac gościowi na karku i nie jęczeć mu ze za pół godziny wyjeżdżasz na Mont Blanc, bo cała tajemnica tkwi w tym , aby nie skracać czasu ogrzewania i chłodzenia. W innym wypadku po dniu jazdy, skorupa wraca do stanu pierwotnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odbarczanie skorupy buta

Coś takiego robią w skiteamie na 17 stycznia-50zł od punktu, ale chyba nie mają zbyt dużego doswiadczenia. Dzięki temu wymieniłem przymałe salomony na nowe, bo jeden mój but pękł im i oddali mi nówki ze sklepu. Teraz chyba nie biorą za to odpowiedzialności.

Możesz zadzwonić i spytać Wojtka Zycha (trochę mruk wię sie nim nie przejmuj) z wału miedzeszyńskiego przy yachtklubie polskim, który zimą (a właśnie mamy wiosnę więc mógł się już przestawić na surfing) ma serwis narciarski i sprzedaje salomona (tel 0226160419 lub 601270868). On wysyła takie buty do Krakowa do faceta który sprzedawał maszyny do odbarczania butów do skiteamu i zna sie od nich trochę lepiej.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...