Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

proszę o pomoc w zakupie dla początkującej osoby


Basik

Rekomendowane odpowiedzi

Byłam w tym roku po raz pierwszy na nartach i podjęłam naukę jazdy. Bradzo mi się spodobało i chę to kontynuować. Chciałabym kupic sobie własny sprzęt tj. narty i buty. Zupełnie jednak się w tym nie orientuje, nie wiem co mam wybrac dla osoby początkującej. Mam też duża wagę i to też ma znaczenie a wzrost 172 cm. Prosze o jakies porady. Dysponuje kwotą ok. 1 500 zł na narty + plus dodatkową na buty. Z góry dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę o pomoc w zakupie dla początkującej osoby

Dysponując taką kwotą możesz już trochę pogrymasić ale...

proponuję zacząć od butów!

Najlepiej wybierz buty z grupy damskiej. Piszesz wprost, że masz dużą wagę, więc pewnie i łydka będzie bardziej kształtna. Buty dedykowane dla kobiet maja niższą cholewkę, więc łatwiej będzie Ci coś dobrać odpowiedniego. Ponadto, będą lżejsze i wyprofilowane do kobiecych stóp. ..no i na koniec pewnie szata graficzna będzie milsza dla damskiego oka.

Pamiętaj! Buty muszą być wygodne! Przymierzaj, grymaś, pasuj! Dłłłuuuugooo!

Co do nart to proponuję trochę poczekać z zakupem, lub kupić używane długości około 160 cm z grupy nart damskich lub allround o promieniu 14-16 m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...