Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Jakas mała podpowiedz?


Czarny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszytkich!!

Mamy juz 5 września wróciłem z wakejszon i mam dosc plazy i wody CHCE SNIEGU!!! I to mnóstwo ahh - te marzenia.

Dobra przejde do rzeczy . Chce kupic narty najlepiej teraz, i najlepiej z zeszłego sezonu , oczywiście NOWE. Byłem wczoraj w Silesi w Kato i były 9 eski 158 cm za 1999zł tylko jeden ból. Ja od paru sezonów tylko SC Fischera i to długosć 150cm , a od dwóch lat tez RC 175 cm i uwazam je za rewelacyjne. Tak wiec gdzie moge kupic jakies sympatyczne slalomki z górnej pólki za odpowiednia cene, bo ja tu czytam i czytam testy i tak widze ze 9 eski to troche kapa , fajne podobno Elany i Omegclassy . Musze cos dobrac bo zostane z gigantka ehh.

Prosze o pomoc

Pozdrawiam Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakas mała podpowiedz?

moje osobiste odczucia mówią że 9s jest dosyć mało sprężysty

Elany SLX to całkiem fajna nartka, dość podobna do fisherów i ma przewagę cenową. Kumpel kupił swego czasu i na pierwszym wyjeździe mu pękły, ale po wymianie na gwarancji jeździ na kolejnych do dzisiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...