Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

NIE KUPUJCIE POKROWCÓW rossignola!!!!!


ski-holik

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem komplet ,torbe podróżną,pokrowiec na narty i torbę podręczną rossignola.Dojechałem autokarem do francji,pokrowiec na narty był poprzecierany,miał dziury na wylot.Materiał z którego został wykonany,to kompletny nie wypał.Torba podreczna tez, jest poprzecierana i wygląda okropnie,torba w nie lepszym stanie a zapłaciłem poważne pieniądze.Po zgłoszeniu do reklamacji,odesłano z adnotacją ze to uszkodzenia mechaniczne,a jakie miały być,przeciez materiał sie nie z utylizował.Po jednym wyjezdzie na narty torby i pokrowiec wygląda beznadziejnie.Jeżeli chociaż ostrzege i odradze chociaż jednej osobie,to już bedzie dla mnie sukces.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE KUPUJCIE POKROWCÓW rossignola!!!!!

a po co przepłacac za napisy na pokrowcu? ja mam zwykle noname'y z giełdy. 5lat eksploatowane przezemnie i dzieci i nawet suwak sie nie zacina. a jak dechy leza w srodku w samochdozie w takim nieoznakowanym opakowaniu to mniej prowokuja tych co szukaja latwego zarobku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE KUPUJCIE POKROWCÓW rossignola!!!!!

Ja tam zawsze deski ze soba biore do srodka, a jak biore sprzet serwisowy to mam podpisane narty to mysle ze nikt nie wezmie :) offcurse , takie pobożne zyczenie.

Zastanawiam sie kiedy bedzie tak jak np Austria , plecaki z aparatami leza sobie na wieszaku , narty spoczywaja w boksach ahh , , , WHEN?

Pozd Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...