Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Sylwester na nartach


frjjn

Rekomendowane odpowiedzi

Sylwester na nartach

Witam Co roku na Jaworzynie Krynickiej organizowany jest Sylwester, Chłopaki jezdza do rana jak komus starcza sił :) , a jak wolisz posiedziec to u Waldka i oczywiscie w innych knajpach na szczycie tez daja ostro.

Byłem ze znajomym dwa lata temu i było SUPER. A Krynica jest naprawde teraz najlepiej rowinietym kurortem w Polsce i nie mówie tego ze sie zakochałem w tej miejscowosci i ze kupiłem tam apartament :) :) :) tylko ze te traski sa naprawde jedyne w kraju.

Pozdr Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwester na nartach

Za rok będę mógł Ci coś napisać jak to jest.W tym roku będę "NA BANI"(dosłownie i w przenośni pewnie też).Raz byłem w Austrii (Gosau) ale dzieci mieliśmy małe więc spędziliśmy Sylwestra w apartamencie sami.Wielkiej biby tam nie było bo na stoki mieliśmy widok z okien.Byle była fajna zimowa pogoda dobre towarzystwo i będzie OK. Aha w tym roku 1-go stycznia o 8-rano na tydzień wylądowałem w Wierchomli.Na dzień dobry na śniadaniu mogłem się "nabić" do woli częstowany szczodrze przez imprezantów będących na takiej fali,iż niewielka była ich świadomość,że nastał Nowy Rok.Chęć jazdy na pustym stoku zwycięrzyła jednak.I to jest najpiękniejsze.Choć "Na Kotelnicy" takiej pustki rano w Nowy Rok nie przewiduję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...