Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

eurosport g. wort?


jozpa

Rekomendowane odpowiedzi

witam, jesli ktoś sledzi PŚ w telewizorni może to info się przyda, otóż na słoweńskiej (język komentatorów trochę wkurzający ale co tam) telewizji SLOTV2 pokazują całą liste startową tzn. wszystkich uczestników lub kompetitorów jak kto woli, a na eurosporcie tylko pierwszą trzydziestkę przerywaną licznymi reklamami(tak zauważyłem), można więc pooglądać nasze dziewczyny.

kanał dostępny jest w platformach cyfrowych min. cyfraplus i leci w wolnym przekazie, więc teoretycznie powinien być dostępny na każdym cyfrowym odbiorniku sat. Podobno jeszcze niemiecki ZDF pokazuje, ale nie jestem pewien czy całą stawkę. Pytanie, a co z naszą telewizją na Woronicza?

Panie Korzeniowski?!

pozdro

jozpa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eurosport g. wort?

No cóż, Eurosport musi skrócić transmisję bo w międzyczasie pokazuje inną konkurencję np. zjazd faciów. (nie robię dla ES)

Co do naszej telewizji to zauważyłem duży postęp. We wczorajszych wiadomościach informację o zawodach PS zaczęli od słów Katarzyna Karasińska zajęła .... Czyli postęp!

Co do transmisji ...hmmm to jeszcze wiele tyczek Kasia zbije zanim w TVP połapią się, że Kasia osiąga większe sukcesy niż nasi skoczkowie (z pominięciem Małysza)

Może jak zdobędzie medal na MŚ to się ktoś obudzi, ale do tego jeszcze daleka droga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eurosport g. wort?

nooo... rozumiem, ale w ostatnio chłopaki w Lake Luise pięknie czekali na zakończenie przez dziewczyny w Aspen i potem odwrotnie (całą stawkę) wiem , bo równolegle śledziłem oba kanały. oczywiście nie robię dla SLO-TV2

nawet nie wiem, gdzie ten kraj jest na mapie;)))))

ostatnio dowiedziałem się ,że Kasia jest z J.Góry prawie ziomalka:))

aloha

jozpa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...