Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

cześć! Mam pytanie, jakie narty kupić?


narciarka

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżdże na nartach od kilku lat, dość dobrze tzn. równolegle, preferuje krótkie skręty, ale nie wybieram najtrudniejszych stoków. Wzrost: 168cm, Waga: 52kg.W tym roku chciałam sobie kupić carvy. Cena do 1500zł. Doradźcie jakie, czyli jakiej twardości, jakiej firmy... Powiedzcie też czego zdecydowanie nie kupować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć! Mam pytanie, jakie narty kupić?

Dlaczego Atomic? Bo ja doradzam atomici:)) a nie fischery, heady, itp, itd.

Wiem o tych nartach prawie wszystko, wiec smialo moge je polecac.

Dlaczego SL 9.12?Bo sa to wlasnie narty do skretu krotkiego, z mozliwoscia jazdy fun i na dodatek sa jeszcze w miare miekkie. Nie potrzeba przykladac Newtona, by na tych nartkach posmigac. Sa to narty preferowane przez kobiety, ze wzgledu na latwosc jazdy na nich.

Mowisz, czy nie bedziesz miala problemu na nich jezdzic?

Dlatego polecilem ci narte z segmentu SLALOM PERFORMANCE, a nie narte typowo slalomowa SL 11.12 dla 90 kg dziewczyn;))

Pytanko do Axela: Acel, a nie myslisz,ze 9.18 ma wiekszy promien skretu od 9.12?

Laska chciala narty do krotkich skretow:)))

Pozdro 4 all oprocz arturo;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość axelcarver

cześć! Mam pytanie, jakie narty kupić?

ja najmocnej przepraszam nie doczytałem jaki rodzaj nartki - to w takim razie tez 9.12 a twardosca sie nei przejmuj 0- nie taki diabeł straszny a anartki sa w deche - tez wlasnie rozwazam zakup takich:-)

- konkurencja dla nich sa Stockli sl i fun

mnoze mało o nich wiecie ale polecam stronke

niestety nie mieszcza sie w przedziale do 1500

ale nartki te tez sa w deche :-)

pozdro

http://www.stockliski.ch/deutsch/default.asp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć! Mam pytanie, jakie narty kupić?

No w sumie to Atomic jest całkiem fajny ale jezeli chcesz wiecej funu to Fischer radarc byłby chyba ciekawsza propozycja.

A jezeli chodzi o Heada to występuja tez (tak jak atomy sl9) narty o nazwie Worldcup SL oczywiście z grupy slalom performance. Prawda? :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć! Mam pytanie, jakie narty kupić?

A chciałam Was jeszcze zapytać o Fshery np. Sceneo S300 lub S400? Co sądzicie o Blizzardach, Dynamicach czy Dynastarach? A z tych nieco droższych co moglibyście powiedzieć o Volklach np. T50 lub Carver V4? Wielkie dzięki za dotychczasowe porady czekam na więcej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość axelcarver

cześć! Mam pytanie, jakie narty kupić?

sadze o tych nartach ze dpowinnas kupic ATOMIC :-)

pozdro

yaaroo

tak na prawde - kazde narty z gornej poły chyba sa dobre - niektore sa lepsze ale wszystkie sa dobre :-)

chyba

pozdro

yaaroo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć! Mam pytanie, jakie narty kupić?

Jak krótki skręt to Dynamici VR 27: tańsze niż bobic-owe Atomy, "działanie takie same, IMHO są chyba (chyba?) bardziej miękkie, czarny kolor może się kobietom podobać:)

A ponadto Dynamic to cooltowa firma;))

Pozdrawiam

Robert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć! Mam pytanie, jakie narty kupić?

Najlepsze narty dle ciebie to sa Atomic 9:18. Ja ma taka sama wage i wzrost tak jak ty i uwielbiam te narty... ta narta bedzie super dla ciebie i twoje marzenia o krutkich zacretach!!!!

Trudno jest mi ci powiedziec ktore narty odradzac bo teraz to wszystkie sa dobre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...