Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

serwis narciarski - Katowice


maaty

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Gdzie w Katowicach, ewentualnie blisko Tychów (Mikołów, Sosnowiec itd...) jest dobry serwis narciarski tzn, gdzie założą mi wiązania (wypełnianie starych dziur plus przykręcenie) tak jak ja chce, a nie tak jak wszechwiedzący Pan Serwisant?

Bo dzisiaj udałem się do ponoć najlepszego i najstarszego serwisu w Tychach, gdzie przez godzinę i piętnaście minut starałem się wytłumaczyć, że w moich nartach freestylowych chce mieć środek wiązania -4cm od środka narty a nie -15...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwis narciarski - Katowice

Hmmm. Powiedzmy ze :

np:

1) Katowice Biker Shop (chłopaki kupmate są ) - sami szaleją

2) Summit Sport po przeciwnej stronie ulicy- tam serwisant idealnie zmontował sprzet serwisowy , ale da sie z nim pogadac.

3) Extreme Sport na Słowackiego tez tylko freestyle uskuteczniają

to były katowice.

A co do Sosnowca to na Sadowej jest w takiej piwnicy serwis z 40 letnią!!! tradycją i tam takie starsze panowie Rysiek I Felek montują sprzęty wiec jak wyzej da rade też z nimi pogadac.

Pozdr Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwis narciarski - Katowice

Czarny :)

Ci na Sadowej zaopatrywali moją rodzinę w narty od hohohoho odkąd pamiętam czyli, mniej-więcej 1987-1989 (ja pamiętam te lata a podobno byli wcześniej:)

Są dobrzy w swoim fachu ale z tego co wiem , zatrzymali się z "maszynologią" na początku carvingu i niestety widziałem zwalone ślizgi od nich ... poważnie przyrżnięte maszyną ...

Niestety ceny też mają średnie.

Summit - chłopaki są niezłe. Płakałem im na ladzie jak wtryskiwali piankę w buty ... potrafią zrobić z nartą co się chce :)

No i w koncu stary "MAKS" w plejadzie. Co prawda wożą narty do SSC, ale jak oddali mi deseczki i powiedziałem, że do dupy to poprawili tak, że krawędziami mógłbym chleb kroić :) Ale to było za drugim razem - czyli chłopaki zaliczyli bure i robili poprawki.

Ciekawe co w Decathlonie wymyślą ?

Pozdrawiam.

michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwis narciarski - Katowice

mysiauek:)

Co do Ryska na sadowej to zgadza sie. Ja przebywałem tam jak mały (moze młodszy) dosc duzo czasu, chłopaki kazali zawsze skakać do monopala :) obok :) po gorzką żołądkową. I pamietam raz jak Rysiek robił narty Grześka L i zapomniał przestawic ciężarek, nowe P50 (chyba?) albo P40 zostały tylko druty i kawałek na końcu ślizgu :) dobre nie!!!!

Serwisu praktycznie brak Paweł nart przygotowac nie umie. Ale koledze chodziło zeby z kims pogadac , wytłumaczyc i żeby mu ustawili jak chce a nie jak wszycy więdza najlepiej. I tak mi sie widzi ze z powodu małej ilości klientów dogada sie z nimi i bedzie si.!

Maks to totalne amatorstwo kto tam wogóle narty robi szkoda gadac.

A w Decathlonie byłem ostatnio i wiesz kto składał dechy ?-- przestraszona młoda dziewczyna lat 20-24 z plakientką serwisant:) :)

Ja co moge to stram sie sam robic , a jak juz kapa to daje do Krakowa , a tam .... a tam to zupełnie inna bajka , a jak!

Pozdr najczarniejszy z czarnych Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwis narciarski - Katowice

Hahaha w taj kanciapce na Sadowej zawsze rozchodził się miły zapach a Panowie mieli czerwone nosy.

Ale co się dziwić? Piwnica, zimno itp.

Co do Maksa - no popieram, ale za drugim razem zrobili klasyka.

Decathlon - widziałem gościa, którego wzięli chyba prosto z budpwy. Za żadne skarby tam nic nie dam. No może moje stare big footy na próbę.

Rozumiem, Andrzeju, że spotkamy się na naszej cudownej, wielkiej, Górskiej nad górskimi górce, pokazywanej w teleexpresie trasie zjazdowej na Środuli? :)

Pozdrawiam.

michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwis narciarski - Katowice

No a jak pewnie sie stykniemy na owej górce. Zobaczysz jak tam bedą wiesniaki smigac to hoho. Kazdy bedzie kozakiem jak przezyje zjazd:)

Czekamy na sniegi i to duze sniegi.

Pozdr Adam

P.S machło ci sie z tym Andrzejem , ale zdarza sie.

Najczarniejszy z czarnych Adam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...