Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

OPODKŁADKI POD WIĄZANIA


jamus

Rekomendowane odpowiedzi

KUPIŁEM CARVY HEADA PŁYTE 9MM WIAZANIA TYROLIA CARVE SL 100 W RÓŻNYCH ARTYKUŁACH RADZĄ ABY UNIKNĄĆ TZW. WYBUTOWANIA PRZY SKRĘCIE CARVINGOWYM MOŻNA ZASTOSOWAĆ PODKŁADKI POD WIĄZANIA ( NIE CHODZI O PŁYTE) W OFERCIE SKLEPÓW NIE WIDZIAŁEM GDZIE JE DOSTAĆ I CZY WOGULE MOŻNA JE KUPIĆ JEŻELI NIE TO CZY SERWIS ZROBI COŚ TAKIEGO. POZDRAWIAM WSZYSTKICH I DZIĘKI ZA ODP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OPODKŁADKI POD WIĄZANIA

a jakie te deski kuplies?

iC 160? 140? ... a może 124 w Macro? ... whatever...

standardowo większość tych modeli ma płytę 9mm, a w SL setkach też jest troche podwyższenia. W sumie daje to jakieś 3,5-4 cm od śniegu do podeszwy buta.

Sądząc po wiązaniach (w imie zasady - pokaż mi swoje wiązania, a powiem Ci jak jeździsz:)) ... jesteś średnio jeżdżącym amatorem, który chce spróbować swoich sił w tzw. nowej technice - i chwała Ci za to;).

Moja rada - zapomnij o jakichkolwiek podkładkach. To o czym piszesz zdecydowanie Ci nie grozi ... (wielu znajomym "amatorom" opchnąłem w tym roku iC 160+9mm (czasami 13mm) + SL 100 carvABS ... i nikt nie miał uwag co od wysokości "stania nad śniegiem".

Jeśli bardzo się będziesz upierał przy podnoszeniu "stania" to kup sobie zamiast 9mm - 13mm ... tylko czy jest sens dopłacać około 170PLN za te 4mm? (Płyta 9 kosztuje w detalu 79PLN, a 13 - 249PLN ... fakt faktm, że 9-ka jest to sam sztywny plastik ... a 13-ka to już "aktywna płyta" ... ale wątpie, czy będziesz w stanie poczuć różnicę).

Życzliwie pozdrawiam.

.::LE`SKI::.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WYBUTOWANIA PRZY SKRĘCIE CARVINGOWYM

W ostatnią sobotę miałem tzw. "WYBUTOWANIE PRZY SKRĘCIE CARVINGOWYM". Bardzo nieprzyjemne. Jeżdżę na Head X20 bez płyty wiązania sl100. Wiązania ustawione miałem na 4 DIN (ważę ok65kg) teraz sobie podkręcę na 5 (z tyłu zostawię chyba 4) i będzie ok (tak przynajmniej myślę)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pierooog

WYBUTOWANIA PRZY SKRĘCIE CARVINGOWYM

No pewnie - jak chcesz się znowu "wypierdolić" to zostaw se 4 (albo nawet zmniejsz na minimum).

Pozdrawiam.

pierooog

PS. Bez urazy, ale nie mogę spokojnie takich farmazonów czytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pierooog

WYBUTOWANIA PRZY SKRĘCIE CARVINGOWYM

Jak sobie nie chcesz nóg połamać, to sobie ustaw siłę wypięcia stosownie do swojej wagi, budowy ciała i umiejętności.

Pozdro.

pierooog

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OPODK?ADKI POD WIA˛ZANIA

hahaaaaaa, ze jak mam takie wiazania, to jestem kiepskim narciazem?

to kurwa ciekawa bzzzdurrra...

no bo ja sobie zmienilem wlasnie narty i wiazania mam nizszej klasy (sld 10 railflex) a mialem cyber carbon, a jezdze tak samo i niema to dlamnie NAJMNIEJJSZEJ roznicy...

tyle ze zaplacilem nie 800 a 500 zeta

sooo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...