Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

I coo? Palander rządzi!


Czarny

Rekomendowane odpowiedzi

I coo? Palander rządzi!

HEHE i kto to mówi, a ponoć wyniki w PŚ nie przekładają się na jakość nart, czyż nie? Czarny? no wiem bo to tylko w przypadku Atomica :)))

ok. zajadę w podobnym tonie (żaba też nogę podstawia do podkucia)

...tydzień jakoś tak szwed MYHRER wydymał wszystkich łacznie z Kale w slalomie na czym? na Nordicach!!! hurrra! na jakich? Dobermann! hurra!!!

Czarny opyliłem Salomony zakupiłem Nordici, choć ich jeszcze nie wypróbowałem, już teraz dżądra ciągną mi się po ziemi ;)))))

pozdrawiam wszystkich czekających na śnieg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I coo? Palander rządzi!

No nie przekłada sie! Ale Pale jezdzi na sklepowym przeco :) :) :) :)

A Atomic niech sie wysra i to na miekko. Wszyscy od Atomica UCIEKAJĄ i dobrze bo z debilami nie ma co gadac. Niestety Hermi jeszcze walczy , ale juz staruszek jest z brzuszkiem i za młodzieża nie nadąrza , szkoda kozak był z niego nieziemski.

Jozpa gratuluje wyjebania przeszczepów mam nadzieje ze opchnołes je w dobrej cenie. Podobno salomon zawsze jest w cenie hehehehehehe.

A co ty od Nordicy chcesz Doberman jest kozak i to hohoho.

Ostatnio przymierzałem słabe 130 sklepowe i wiesz co NIE były takie słabe byłem pod takim wrazeniem ze siedziałem w nich dobre 40min. Sprzedawce myslał ze je juz juz juz łykam , a ja : "a macie 150 bo troche miekkie , ale fajnie naprawde hihihihihi". Tak wiec jozpa gatuluje z totalnej paranoi na Salomonie wreszcie zaszalałes i pokazałes klase, teraz masz prawie Fischery i prawie Rossi--niole.

Pozdr Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I coo? Palander rządzi!

no nie ma sprawy w tym roku będę sie "zsuwał" w Czechach bo mam tam bliżej niz np. do Czarnej Góry, a na Stubaje i Hintertuxy mam nadzieję w przyszłym roku (przypadłość jedynego żywiciela rodziny, żeby ująć to delikatnie), a to już nie długo ;)) oczywiśćie zgadzam się Herman, Palander, Kale, a i ulubieniec mojego syna Lasse, który juz nie smiga (emeryt lat chyba 38), a i jeszcze Axel to fajna paka "starej' gwardii ", Bode? styka mi jego bezkompromisowość, pieprzyć to, pieprzyć tamato....fajnie, chyba że to tylko poza, a to wtedy chmuwd :D

pozdro

jozpa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I coo? Palander rządzi!

Jozpa looz! Kolega Carver ma taką przypadłość , jak rodzice choinke kupują i bombki wieszają to go w komórce zamykają (hahahahahahahaha) ale pamietaj najważniejsze jest zebys sie nie przejmował.

No prosze prosze koledze niedługo skala sie skonczy narciarska, to w nagrode mysle ze dostanie nowa skale , i co -- no i gówno bo skale do latania dostanie. hih!!

Oczywiscie Pozdrawiam

P.S jozpa do swiat i tak sie nie dogadamy bo to swięta i ludziska szaleją. Daj znac tylko na maila jaki masz najblizszy wyjazd i gdzie to sie dogady i poszalejemy , nie tu, tylko na sniegu, a co!!! Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I coo? Palander rządzi!

Jozpa jarałeś źiółko????????chyba tak.........nie wkurzaj sie złość pięnkości szkodzi luz

Czarny a buty mam ze skóry hahahaaha a narty snieżki

w przeciwieństwie to Ciebie na Herminatorze forumowy hahahaahaha

trzeba sie luzowac panowie a nie szczerzyć zębiska

pozdro Barti:):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...