Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

spodnie -pytanie??!!


poor

Rekomendowane odpowiedzi

szukam nowych spodni narciarskich..moze to dizwne ale do tychczas jezdrze w piankach i chce kupic cos nowszego i teraz pytanie..

niewiem co kupic , za "normalne" ocieplaczowe narciarskie spodnie niechce dawac wiecej jak 300pln, natomiast zastanawiam sie czy opcja typu: spodnie z memebrana ( aqua,hydrotex) i pod to jakeis psodnie polarowe ( geterki) sie sprawdza?? , mam na oku spodnie takie:

http://www.8a.pl/index.php?str=prod_big&idk=575&kat=4&podkat=72&subkat=

a podnie bym zapodal cos takiego:

http://www.8a.pl/index.php?str=prod_big&idk=684&kat=4&podkat=61&subkat=

cenowo to wychodiz oczywiscie wiecej niz 300 pln ale mysle ze jest bardziej uniwersalne ( spodnie membranowe,wycieczki w gury itp)

co o tym sondzicie?? jezdzi ktos w podobnym zestaiweniu?? albo co byscie zaproponowali??

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spodnie -pytanie??!!

Hej... H.N.Y...

Ja popylam w M-60 (wiesz... takie w łaty Vietnam mode....)

no jak jest chłodniej to zakładam KALESONY.....

......LOL.... i tak uda parują......

a wieczorem do Pubu zakładam dziny zwykłe....(mnóstwo lasek się kręci i trza mieć BAJERĘ z głową ...tylko lol...) to wszystko....

pozdro...

p.s ....a śnigu ni ma..... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spodnie -pytanie??!!

poor! Kurna ... aż nie wiem, co powiedzieć ... no normalnie "Złota czcionka" dla Ciebie!

A w temacie ...

komplet powinien się sprawdzić "w praniu", czyli na nartach. Sam jeździłem w ciuchach trekkingowo-wspinaczkowych Alpinus-a (kilka lat temu) i mam jak najbardziej pozytywną opinię o takim zestawieniu. Teraz tez używam odzieży zewnętrznej bez ocieplenia, a pod to zakładam aktywną bieliznę i ewentualnie windstopper.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spodnie -pytanie??!!

A) wind- wiatr(z ang.)czyli ruch powietrza, zjawisko przyrodnicze, nie mylić z wiatrami(poj. medyczne)potocznie nazywane..... róznie nazywane.

B) stopper- korek,zatyczka,zatkać(z ang)

A+B = windstopper (nie,nie to nie korek przeciw wiatrom to ODZIEŻ CHRONIĄCA PRZED WIATREM)

i kasków już dawno nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...