Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

gdzie mam pojechać w niedziele


marianos

Rekomendowane odpowiedzi

kochani pomóżcie. Nie mam za bardzo dużo czasu i w tym wolnego. chce pojechać w niedzielę troszke poszusować tylko nie wiem dokąd. zabieram ze sobą córką 12 lat szukamy średniej górki z dobrym śniegiem w okręgu ok 100 km od cieszyna tj. południe naszego kraju oczywiście. pozdro i dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie mam pojechać w niedziele

Wielka Racza(Dedowka) chodzi na 100%, i to masz chyba najbliżej od Ciebie, ze słowackich ośrodków jeszcze może być nieźle na Chopoku to z Cieszyna będzie około 100, ale w ian jednym z nich nie byłem.

Przed chwilą przyjechałem z Białki Tatrzańskiej(z Cieszyna to będzie ok 160 km,chyba że by jechać przez czechy-słowację to bliżej) i tam jest nieźle jak na taką zimę, ale w niedzielę to tam będą miliony ludzi, nawet dzisiaj do "szustki" trzeba było stać 10 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie mam pojechać w niedziele

Ja byłem w Białce w poniedziałek na 3 jezdziłem cały czas bez kolejki góra dół :), warunki były ciężkie bo temperatura dodatnia ale polecam, troche kamieni ale tylko na dole ( da sie ominąc jadąc z drugiej strony lasku) trawy nie widziałem.

pzdr.

Homar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...