Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

kiedy?! :/


Prentek

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy w końcu będzie można w naszym pięknym kraju pośmigać po białym puchu????:( (nie mówie tu o 15cm śniegu na dwóch górkach w Polsce) juz mnie szlak trafia jak patrze za okno i widze co się dzieje, a tą paniusie co zapowiada pogodę i przy tym się cieszy że jest tak ciepło to bym conajmniej skrzywdził!!! I tak wiem że ta bezsensowna gadanina nic nie zmieni ale nażekać ludzka rzecz:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy?! :/

SB: A tam zaraz "klonfa" (jeżeli nie masz nic przeciwko zaczynam dystrubucję tego słowa w ten sposób pisany wśród znajomych). Byłem na feriach w zeszłym roku w Kluszkowcach i termometr pokazywał -30. Ale przy tym idealnie błękitne niebo, słońce, piękne widoki i iskrzące się na drzewach i metalowych częściach wyciągu "mroziki" :) No i... mało luda!!! Wychodzili z nor dopiero ok. południa jak temperatura rosła do -20 :))). Ale cały dzień bez kolejek na wyciągu. A... warszawka sobie radziła przy takich mrozach ;))

Pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedy?! :/

Warszawka nie ma w I terminie ferii.

15 - 28 stycznia 2007 r.:

Kujawsko-Pomorskie, Lubuskie, Małopolskie, Świętokrzyskie, Wielkopolskie

22 stycznia - 4 lutego 2007 r.:

Podlaskie

29 stycznia - 11 lutego 2007 r.:

Dolnośląskie, Łódzkie, Mazowieckie, Opolskie, Zachodniopomorskie

12 - 25 lutego 2007 r.:

Lubelskie, Podkarpackie, Pomorskie, Śląskie, Warmińsko-Mazurskie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...