Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

gdzie do Austrii na początku marca


adamus-8

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów. Proszę o podpowiedź : jeśli Austria to gdzie ? Jadą 2 dorosłe osoby - stopień zaawansowania średni - warunek - dużo tras, dobre przygotowanie - infrastruktura ? może być hotel - oby blisko wyciągu, no i żeby troszkę słoneczka było- koszty mogą byćw strefie średnich ok.6000 i co myślicie o Mayrhofen? Pozdrawiam i liczę na wskazówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie do Austrii na początku marca

Tak to tylko w E....))))

A tak na poważnie: "dużo tras, dobre przygotowanie"; trasy można dobrze przygotować jak jest z czego, a mianowicie musi być śnieg najlepiej naturalny, może być też sztuczny. Pech w tym że i jednego(bo się z nieba nie suje) i drugiego(bo w Alpach nawet w nocy temperatura poniżej 0 nie spada) nie ma.

infrastruktura ?- jak jest dużo tras to zazwyczaj jest przy nich infrastruktura.

Co do słoneczka to w marcu jest ono bardziej prawdopodobne niż w styczniu, ale to nic pewnego(ani Austri ani Włoszech i innych częściach naszej dziwnej planety)

Wybór Mayrhofen wydaje się być trafny, miejsciwość piękna, knajpek i sklepów mnustwo.

Ale sam teren narciarski leży wysoko w górach, do samej miejscowości nie da się zjechać na nartach, z Mayerchofen na tereny narciarskie narciarzy wywozi gondola, a z powrotem zwozi. Więc jest małoprawdopodobne aby trafić hotel obok gondoli, a moim zdaniem nie ma takiej potrzeby skibusy jeżdżą co kilka minut.

Tras ok.50 km (w masywie Penken), jest jeszcze Ahorn 15 km. tras- nie jeździłem na nim.

6 koła napewno wam starczy.

przyjemnego odpoczynku

sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

gdzie do Austrii na początku marca

Witaj, własnie wróciłem z Mayrhofen więc mogę zdać Ci aktualną relację. Masz w promieniu kilkunastu kilometrów 9 super stacji narciarskich, do tego bezpłatne skibusy -- choć ja wolałem przemieszczać się samochodem z uwagi na sprzęt- jeżdżę na nartach i desce. Wszystko super przygotowane. Ze stacji polecam Ci Ahorn - bardziej dla początkujących ale przepięknie połozony, Penken, Hochzillertall (mnóstwo różnych tras do 4 km długości) i Hochfuegen trudny dojazd samochodem 12 km serpentynami ale warto. Do tego masz Hintertux z lodowcem, Eggalm, Arenę w 3 kompleksach i Spieljoch. Nigdzie żadnych kolejek. Co do słoneczka - poniewaz wszystko jest w pobliżu zawsze możesz w pół h przenieśc się gdzie indziej. Jak na Ahornie opadły chmury i nie dało się jeździć to po pół h byłem w Hochzillertal i tam jeździłem w słońcu 3 h. Jednym słowem pod kazdym względem warto, trasy w 9 ośrodkach nie wiem czy przejeździsz przez 3-4 kolejne pobyty )). Jesli chcesz podam Ci namiar na fajny apartament 62 m2 w granicach 100 Eur za dobę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...