lepki Napisano 17 Styczeń 2007 Zgłoszenie Share Napisano 17 Styczeń 2007 byl ktos tam? w tym roku? http://www.plejsy.com/static.php?dir=pl/stredisko lepki Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach More sharing options...
ryba Napisano 18 Styczeń 2007 Zgłoszenie Share Napisano 18 Styczeń 2007 Byl ktos w Krompachach ktoś tam był, wrócił 2 dni temu- znam relację z drugiej ręki. Otwarta jest górna część stoku, podobno ok no i brak jakichkolwiek kolejek. A na kamerkach widać, że cały czas teraz śnieżą, więc jak się utrzymają minusy w nocy będzie gdzie jeździć, pozdr Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach More sharing options...
Rekomendowane odpowiedzi