Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

kasprowy


daco

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Mam pytanie do Was czy ktoś był w ostatnich dniach na Kasprowym, jakie są warunki i jak wygląda sprawa zjazdu z Kasprowego, bo obydwie nartostrady do Kuźnic są nieczynne - czy zjeżdża się kolejka z Kasprowego czy trzeba zejść na nogach?

Pozdrawiam

daco

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasprowy

1. dziala tylko Gasienica, o ile nie wieje

2. sniegu na stoku jest tak sobie, na dole w szyjce bardzo malo i troche ziora gleba, ale mozna sie przeslizgnac

3. kolejka mozna jezdzic tam i z powrotem, na nartach dojedziesz tylko do Murowanca..... ponizej jest wiosna

lepki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasprowy

Byłem w zeszłą środę czyli 10 stycznia: czynna trasa tylko na Gonsienicowej, śniegu na trasie ilość zadawalająca, lecz dolny odcinek trasy to totalna extrema- wąsko, muldy.

do Kuźnic nie ma zjazdu wogule na nartach, zresztą w samych Kuźnicach śniegu nie stwierdza się wogule.

Oczywiście kolej kabinowa jeśli nie ma wiatru pracuje w obie strony.

I moje pokasprowe impresje: byłem tam 1 raz, jeśli się tam kiedykolwiek wybiorę to napewno nie na narty, lecz turystycznie, jednak jestem zadowolony bo miałem okazję przejechać się jeszcze starą koleją kabinową, pod nową trwają już prace betoniarskie.

pozdrawiam sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...