lepki Napisano 5 Luty 2007 Zgłoszenie Share Napisano 5 Luty 2007 warto przeczytac http://www.rzeczpospolita.pl/gazeta/wydanie_070205/prawo/prawo_a_12.html lepki Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach More sharing options...
Piotruś Napisano 5 Luty 2007 Zgłoszenie Share Napisano 5 Luty 2007 Prawo dla narciarzy Artykuł nie jest precyzyjny. W przypadku braku elektroniki na wyciagu - a parę jeszcze takowych ostało się... a wyciag ma w swojej ofercie pojedyncze bilety oraz karnety wielozjazdowe, to wtedy nie przysługuje zwrot za niewykorzystane dziurki. Info z UOKiK. Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach More sharing options...
Rekomendowane odpowiedzi