Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Skrzyczne - warunki?


orcio

Rekomendowane odpowiedzi

Nie orientuje się ktoś może czy na Skrzycznym na FIS da się teraz jeździć?

Na stronie widze 2 gwiazdki (na trzeźwo) w warunkach, ale to sprzed tygodnia...

Do jasnowidzów:

Czy jest szansa że trasa FIS bedzie przejezdna pod koniec tygodnia zakładając obecne plusowe prognozy ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrzyczne - warunki?

Warunki na FISie:

od samej góry do "Grzebienia" - bardzo dobre (małe przetarcie na ściance poniżej "Rozwidlenia")

od "Grzebienia do Dolin - da się zjechać - przetarcia na "Lewym" i na stromym przed "Wylotami" na Doliny

Generalnie jak na tegoroczną Zimę to warunki są bardzo przyzwoite :)

Niestety na sam dół czeka nas zjazd krzesłem, chociaż niektórzy zjeżdżają.

Pozdrawiam

Maćko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrzyczne - warunki?

hihi Cóż za znawca terenu się tu odezwał ;) jeszcze było trzeba wspomnieć o "babiczu" i "surówce" i przejeździe na "damską" i kamieniach na "bucie"..tak dla porządku :) na pewno to lokalne nazewnictwo wiele mówi komuś przyjezdnemu ;)

A propos dzisiaj byłem i jak nie ochłodzi się znacznie to będzie jazda tylko na samej górze i to z przetopami, bo od 10 wszystko płynęło. Było 7st na szczycie i 11 na dole...

Pozdro Yo C-Ya (K-ów pi. na rogu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skrzyczne - warunki?

Z całym szacunkiem - warunki sa... tyle że Skrzyczne to SKANSEN - idiotyczny system punktowy (bez zwrotów i tylko ta 1 opcja) dopełnia reszty - do 11:00 była piekna pogoda (widok na TATRY - super) a potem sie popsułoś. Dla mnie Szczyrk pod patronatem COS to numer 1 /na czarnej liście... a szkoda bo z tych terenów można by zrobić niezłą stacje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...