Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Centralny kurs instruktorski PZN


Haski

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jako, ze mialem "przyjemnosc" przez dwa dni obserwowac z boku ten kurs, ktory odbywa sie teraz w Zakopcu, chialbym napisac pare moich spostrzezen:

- kadra z szefem totalnie nie przygotowana do kursu, brak planow na zajecia i rozkladu godzinowego i tego typu rzeczy,

- na kurs przyjeli osoby, ktory nie mialy zaliczonego egzaminu regionalego (ale wazne ze wzieli juz pieniadze od delikwentów),

- na kursie atmosfera wsrod prowadzacych raczej buraczana i niemila (szczegolnie pan Stanisławski),

- pare osob uszkodzilo sie i zero jakiegokolwiek zainteresowania ze strony kadry - jedna dziewczyna wyladowala w szpitalu + noga w gipsie i dopiero jak wyjezdzala pan Stanisławski sie zainteresował, czy moze pomoc ?

- ogolnie to mam wrazenie, ze najwazniejszy jest hajs i trzeba po prostu odrobic panszczyzne...

Pozdrawiam i chetnych na instruktorow zapraszam za granice, bo tam na pewno bedzie milej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Centralny kurs instruktorski PZN

Pablo33 tak sie sklada, ze egzamin regionalny zaliczylem, jak mialem 18 lat (jak nie wierzysz, to moge wyslac e-mailem skan mojej ksiazeczki). Nie "jade" po guru, tylko wyrazam swoja opinie, a to jest roznica :]

Swoja droga na co idzie 70 zlotych placonych co roku PZN-owi ? Chyba na to, zeby panowie mogli pojehac na kongres, np. do Korei :]

Dla mnie to jest ta sama glina, co jest we wladzach wiekszosci naszych wspanialych zwiazkow zaczynajacych sie literką "P". A jakie mamy wyniki sportowe w narciarstwie alpejskim to chyba kazdy widzi :]

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Centralny kurs instruktorski PZN

bez urazy chłopaki. Każdy ma przecież prawo do swojego zdania, tak jak każdy może bryndzę odstawić. Cieszmy się tym śniegiem, który jeszcze na Kasprowym czeka na nas

pozdrawiam i broń Boże nie umniejszam Waszym narciarskim umiejętnościom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Centralny kurs instruktorski PZN

robiłem kurs w 2002 i jeździłem właśnie w grupie u Zbyszka Stanisławskiego i uważam że jest to suber zbyszek........

być może w/piszący koledzy nie mieli nigdy szansy jeździć ze Zbyszkiem ale.... w sumie macie rację każdy może wyrazić swoją opinię... moja rada tylko aby napoczątku czegoś spróbować a potem oceniać.

Pozdrawiam Zbyszka.

Maciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Centralny kurs instruktorski PZN

Ja takze mialem okazje poznać Zbyczka na CKI. Jestem pod wrazeniem jego narciarskiej wiedzy. (CKI 2001). Myśle tak jak kolega, być moze trzeba sprobować wspolnie dotrzec sie na stoku. Poza tym Zbyszek ma jedną z najbardziej skutecznych szkół w Polsce pod wzgledem zdawalnosci kursantow na CKI

Pozdrawaim Panie Zbyszku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Centralny kurs instruktorski PZN

Witajcie chłopaki, parę wyjasnień dla haski-ego z racji tego iż byłem tą "nieprzygotowaną" kadrą CKI...:P

1. SITN to nie jest to samo co PZN ani na odwrót-jak się czegoś czepiasz to proszę autorytatywnie...

2. Kadra jaka była nie mi to oceniać, ale jest to czołówka polskich instruktorów: Zbyszek Stanisławski-szef wyszkolenia, Mietek Berezik, Tomek Stelmach, Bartek Ptak, Piotr Kapustianyk noi moja skromna osoba...

3. Składka członkowska w SITN nie wynosi 70 zł tylko 90zł od tego sezonu, a do Korei każdy oprócz Demo jechał na własny koszt. Udział polskiej reprezentacji jest m.inn po to by tacy pomocnicy jak ty mieli się z czego uczyć później na kursie instruktorskim

4. Atmosfera na kursie to sprawa bardzo subiektywna...bez komentarza na ten temat.

5. Harmonogram kursu był wywieszony i każdy z kursantów się z nim zapoznał. Delikatne przesunięcia dotyczyły spraw związanych ze śniegiem (a raczej jego znikaniem) i przeprowadzenia porządnych sprawdzianów sportowych...

Tyle ode mnie... Resztę Twoich wątpliwości pozostawiam bez komentarza, ponieważ jest niepisana zasada iż żeby zabierać głos w pewnych sprawach powinno się stanowić odpowiedni poziom w temacie. Sądzę iz jesteś pomocnikiem, którego umiejętności nie są wystarczające aby zostać instruktorem SITN-PZN, który to również jest instruktorem IVSI(międzynarodowym, jakbyś nie posiadał wiedzy w skrótach). Dla niektórych osób poziom instruktora SITN-PZN pozostanie na zawsze w sferze marzeń, ale zawsze możesz zostać instruktorem rekreacji z uprawnieniami państwowymi - tylko jeszcze jedna rada - nie wychylaj się z takimi papierami poa granice RP :))

Pozdraowienia dla wszystkich....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...