Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Prośba do PIOTRKA GÓRNICKIEGO !!!!!!


krono

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie siedzę teraz z ręką w gipsie i z nudów przeglądam stare gazety i w grudniowym wydaniu najlepszej gazety o zdrowiu (i nie tylko) dla facetów czytam jak GURU pisze o przygotowaniu do sezonu. Otwieram na str.114 a tam Piotr udziela porad jak nauczyć poznaną laskę śmigać na nartach. Bardzo faje 6 kroków , ale spodziewałem się czegoś bardziej ambitnego.

I teraz prośba !!! Czy w okolicach września mógłbyś napisać coś bardziej sensownego ???? np. przedstawić jakiś ogólny trening na dobre przygotowanie nóg i poprawę elastyczności ????

ps.dla niewtajemniczonych - ta gazeta to Men's Health

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prośba do PIOTRKA GÓRNICKIEGO !!!!!!

Nie jestem co prawda P. Górnicki ale myślę że dobrym treningiem było by postarać się zaciągnąć poznaną laskę do łóżka i nie we wrześniu tylko już teraz i tak przeczekać do następnego sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prośba do PIOTRKA GÓRNICKIEGO !!!!!!

Jak za moją przyczyną to przepraszam, mam tylko nadzieję że po skionline serwujesz w kasku i nic Ci się nie stało.

....a z żoną.....to jutro jest 10 lat jak takową posiadłem, a co zrobić, no nie mogę napisać bo też jeździ na nartach a co za tym idzie czasami tu zagląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prośba do PIOTRKA GÓRNICKIEGO !!!!!!

Sławek a tego komputerka nie zresreujesz ani nie wyczyścisz wiem cos na ten temat bo mam dwa takie komputerki hahahahahaahah

Koledzy podobno mądra kobieta po 10 latach sama odchodzi ale w moim

przypdku sie to niesprawdziło (i jakie wyciągać z tego wnioski )hahahahahaahahhaha

pozdro Barti:):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prośba do PIOTRKA GÓRNICKIEGO !!!!!!

hehe spoko, jestem cały i choć waliłbym łbem z ziemie dwa razy dziennie to już bardziej nie zgłupieję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prośba do PIOTRKA GÓRNICKIEGO !!!!!!

No to nam sie zrobil "meski narciarski klimat" ;)))

Tez mam osmioletniego "twardziela" walczacego na nartach. Ale w tym sezonie jeszcze za granica (no poza Czechami) nie probowal.

A moje Uzupelnienie 2 tyg. temu nie poscila mnie z kolega w Alpy samych, dla tzw. "profilaktyki" i wrocila z uszkodzonym kolanem. Teraz je kuruje i ciekawe czy zdazy do weekendu majowego :)

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prośba do PIOTRKA GÓRNICKIEGO !!!!!!

Hejo, witam wszystkich dopiero teraz z maso wróciłem i zobaczyłem że wezwany do tablicy...ale to miłe że jeszcze o człowieku pamiętają....Ale do rzeczy-artykuł był krótki ponieważ taki był wymóg wydawcy czyli MH. Szczerze to przekazałem zdjęcia fun'u bez opisów jako normalne zdjęcia skrętu fun, jakiez było moje zdziwienie jak zobaczyłem swoje zdjęcie opisane-"...a teraz autor wykonuje potrójnego rittbergera..." Sory chłopaki ale czy mógłby mi ktoś wyjaśnićjak wygląda potrójny.....Mimo mojego skromnego doświadczenia w fun'ie nie mam pojęcia co to znaczy....No ale takie są gazetki....Pozdrawiam wszystkich

ps

acha i nie szkolę tam żadnej poznanej laski, bez podtekstów Panowie bo mi moja kobietka żyć nie da....:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...