Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Wasz ulubiony sprzet


pan_maska

Rekomendowane odpowiedzi

Tak z ciekawosci sie pytam, bo kazdy z nas mial swoje ulubione narty, ktorych nie chcial sie pozbyc, ktorych nie chcial odsprzedac. To samo ze snowboardem, itp. To jak jest u Was? W czym sie tak bardzo 'zakochaliscie', ze nie chcieliscie sie z tym rozstac ;) ?

Edytowane przez pan_maska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wasz ulubiony sprzet

Zaczynałem od Elana z makro i wciągneło . Po paru latach kupiłem sobie SLX Elana i od 2 sezonów na nich śmigam . Są takie fajne że myślę jeszcze z 2 lata na nich pojezdzę zanim przekażę synowi do utylizacji . A w tym roku zakochałem się w moich nowych butach . Mierzyłem wszystko ale naprawdę wygodne z twardych butów są Nordica lun Tecnica .Oczywiście według mojej opinii. Pozdrawiam magres

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wasz ulubiony sprzet

Bardzo lubię moje narty Head isc, które sobie kupiłam w lecie i postawiłam w pokoju, żeby przynajmniej patrzyć na deski. Rzeczywiście są sprytne, przy coraz szybszej jeździe robią się jakby coraz bardziej obliczalne, takie mam śmieszne wrażenie. Pamiętam jeszcze ulubione deski z dzieciństwa. Były to stare, używane drewniane nartki z kandaharami, w ówczesnym pojęciu o wiele za krótkie. Świetnie sie na nich jeździło, zwłaszcza po muldach, a kiedy dostałam nowe, dużo "porządniejsze", to już nie było to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...