Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

aprica+st.moritz+livigno


Frake

Rekomendowane odpowiedzi

bylem z przyjaciolmi w aprice do 30.03 . mozna calkiem niezle do 100 cm sniegu i mozna jeszcze pojezdzic. na dole wiosna. wycieczka do st.moritz obowiazkowa!! bajka!! ceny za warunki na stokach do przyjecia. przez livigno przemknelismy, ale widac, ze jeszcze sie troche pojezdzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aprica+st.moritz+livigno

Ahh, Aprica. To były czasy ; ). Jeden z lepszych kamerlanych ośrodków. Trasa Panoramica to poprostu bajka. Te wiraże, widoki. Nie do opisania.

Magnolta to ostra jazda. Trzeba się mieć na baczności cały czas. Gleba może okazać się zatrzymaniem dopiero przy stacji gondolii (oczywiście rano na ,,sztruksie"). Fisowską jechałem tylko pare razy ze względu na bardzo wolne krzesło(tata się denerwował). Machnąłem pare razy stojący tam slalom i tyle.

A tak z ciekawości. Zrobili coś z tą taką jakby wierzą stojącą w połowie Panoramiki? Bo 2 lata temu jak otworzyli wyciąg na szczyt Baradello to było puste. A wcześniej tam stał jakiś orczyk i to niby była górna stacja.

Pozdrawiam ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aprica+st.moritz+livigno

Ahh, Aprica. To były czasy ; ). Jeden z lepszych kamerlanych ośrodków. Trasa Panoramica to poprostu bajka. Te wiraże, widoki. Nie do opisania.

Magnolta to ostra jazda. Trzeba się mieć na baczności cały czas. Gleba może okazać się zatrzymaniem dopiero przy stacji gondolii (oczywiście rano na ,,sztruksie"). Fisowską jechałem tylko pare razy ze względu na bardzo wolne krzesło(tata się denerwował). Machnąłem pare razy stojący tam slalom i tyle.

A tak z ciekawości. Zrobili coś z tą taką jakby wierzą stojącą w połowie Panoramiki? Bo 2 lata temu jak otworzyli wyciąg na szczyt Baradello to było puste. A wcześniej tam stał jakiś orczyk i to niby była górna stacja.

Pozdrawiam ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aprica+st.moritz+livigno

Wieża stoi nadal, jakby pusta. Wiadomo, jaki był sezon i warunki, ale widac, że coś się tam działo w sezonie.

Słyszałem jakieś pogłoski, że będą przebudowywac i rozbudowywac caly region. Ile w tym prawdy - zobaczymy w przyszlosci. Naprawdę bardzo kameralny ośrodek, z miłymi ludźmi i własnym "klimatem"

Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...