Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Buty Atomic 9.50


mac

Rekomendowane odpowiedzi

Przeprzam za początkowe umieszczenie wiadomości w forum ogólnym. (brak doświadczenia w tej dziedzinie)

Czy ktoś może mi coś powiedzieć na temat Butów Atomica 9.50? Problem polega na tym że mam takie właśnie buty i w zeszłym roku miałem z nimi mały problem. Przez pierwszy tydzień jeżdżenia były to najwygodniejsze buty jakie mogłem sobie wyobrazić (jeździłem po 6 godzin dziennie). Potem drugi wyjazd na (trochę mniej szczęśliwe miejsce – trzeba było więcej chodzić) i tu zaczęły się problemy to znaczy buty zaczęły uciskać przednią zewnętrzną część stopy. I na trzecim wyjeździe problem się powtórzył. Zastanawiam się czy to wynik nadwyrężenia stóp przy chodzeniu na drugim wyjeździe czy też z butami coś się stało. Gdy je teraz przymierzam wszystko jest OK. ale wiem że to może być zwodnicze (wyjdzie dopiero w praniu). A może ktoś z was ma jakieś doświadczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...