Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

chcę kupić dziewczynie narty która nigdy nie jeździła, jakie byście polecili.


jg

Rekomendowane odpowiedzi

chcę kupić dziewczynie narty która nigdy nie jeździła, jakie byście polecili.

tak, tak czy mógłbyś oprócz wymiarów rzucić jakieś zdjęcie, numer telefonu, ewentualnie adresik, napisać co lubi, czym sie interesuje itp. To bardzo by pomogło w doborze odpowiednich desek :))))))))))

Pozdrowionka

burass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcę kupić dziewczynie narty która nigdy nie jeździła, jakie byście polecili,164cm i 56kg

No dobra , chłopaki se pożartowały i nie ma się co denerwować, jakoś jednak widzę że nie ma chętnych do odpowiedzi, ale cóż Warszawa na spotkaniu realnym, w licznym gronie coś niecoś pewnie spożywa integrując się mocno i przy okazji zajmując się redystrybucją pięknych koszulek o narciarskiej tematyce........

A narty dla dziewczyny, jak nie chcesz dużo wydać to schyl się w Makro na dolną półkę, szukaj nart takich co często są z wiązaniami w komplecie są, marka w zasadzie obojętna, byle jakieś firmowe, niekoniecznie katalogowe, koniecznie taliowane, nie kupuj prostych sztachet (takie rzadko bo rzadko ale jeszcze się trafiają ), długośc jakieś 150 winno wystarczyć. Nie znam aktualnej oferty Makro ale komplet jakiegoś Dynastara, Fischera czy Elana z wiązaniami nie powinien kosztować więcej jak 350-500 zł. Koniecznie zwróć uwage na kolorystykę (ulubione kolory, pasujące do kurtki, portek, gogli...itp), życie pokazuje że na tym etapie zaawansowania i dla dziewczyny jest to chyba najważniejsze.

Wydaje mi_sie że kupowanie używanych nart w tej grupie cenowej i jakościowej chyba jest nieopłacalne, na giełdach przeważa boazeria i to czasem bardzo dziwna, a taliowanych jest niewiele. Z Makro winieneś jeśli Ci sie nie spieszy chwilę poczekać , na początek listopada pewnie będzie jak zwykle duża promocja i bogatsza oferta.

Taki wybór na pewno na I i II rok będzie OK, a potem zobaczysz czy Jej się jazda spodoba.

Pozdrawiam ,Leszek

PS, a wymiary i może jakąs fote to byś mógł umieścić, a co ? ;)))

L.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcę kupić dziewczynie narty która nigdy nie jeździła, jakie byście polecili,164cm i 56kg

Moze poczekaj do gieldy i tam looknij. dostaniesz sprzet jezdzony, ale jak dla poczatkujacego to dobry i tani

Za te nasze podpowiedzi to juz MUSISZ to zdjecie zapodac , no i wymiary rowniez:))

Pozdraiwam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcę kupić dziewczynie narty która nigdy nie jeździła, jakie byście polecili,164cm i 56kg

No to kup jej cos z promocyjnych desek łatwych miekkich i nie zadługich, poczatkujacy musi czuć sie na tym sprzecie pewnie. A jak masz troche cierpliwości to napewno w slepach przed swietami beda promocje deski+wiazania i moze cos znajdziesz.

P.S A jak zapodasz to zdjecie+wymiary to moze sam połaze po promocjach:)

POZDRAWIAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

chce˛ kupic´ dziewczynie narty która nigdy nie jez

mlody czlowiek chce uzyskac prosta informacje n/t sprzetu dla jego dziewczyny, jest to dla niego dosc istotne, bo jest w kropce, zadaje jedno proste pytanie, a kilku znudzonych twardzieli ktorzy najwidoczniej sobie w zyciu nie pociuckali wystarczajaco, przezuca sie zenujaco glupim dowcipem jakby mieli po 15 (??) lat...

po kiego wala jest to forum..?

zalamka,zalamka,zalamka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...