Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Buty - TECNICA Icon Alu Comp HotForm


Smakówka

Rekomendowane odpowiedzi

No wlasnie czy ktos jest juz posiadaczem tegorocznego modelu i moze podzielic sie spostrzezeniami albo czy ktos ewentualnie kozystal juz z technologii HotForm w TECNICE? lepiej wybrac z wkladka formowana termicznie czy z klasyczna ?

I czy zeczywiscie dobrac buta o pol numeru mniejszego czy wybierac zgodnie z rozmiarem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buty - TECNICA Icon Alu Comp HotForm

Cześć!!!Niestety nie jestem posiadaczem tegorocznego modelu ani też formowanego termicznie ale...posiadam model tnt icon carbon z ubieglego sezonu i jestem z nich bardzo zadowolony!!!Można dobrze dopasować sobie tego buta poprzez klamry,kanting,pomocna reg.podbicia.itd kapeć wew.też nie widze zastrzeżeń(nie poci sie noga ani nie marznie) !!! Jedyna rzeczą na jaką zwróć uwage to rozmiar...ja teoretycznie nosze 43 ale jak się okazało to potrzebuje ciut większy i tecnica takie ma!!! Kupiłem 43 i 1/3 i jest cool!!! Polecam i pozdrawiam-Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buty - TECNICA Icon Alu Comp HotForm

Chłopak robi po godzinach, ciągnie na 4 zmiany bez chwili wytchnienia, a ty takie żarty sobie stroisz? ;))))) Z tymi butami to on nawet śpi, opiekuje sie nimi jak dzieckiem :))))))))))))) Teraz pewnie je poleruje hehehe

Pozdrawiam

burass

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...