Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

POCZĄTKUJĄCY


tom

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

W tym roku po raz pierwszy zamierzam pojeźdzć na nartach, jeśli dopisze aura. Proszę o poradę. Jaki sprzęt powinienem nabyć (narty, buty, kije)? Ewentualnie, gdzie w Warszawie lub okolicach znajdę sklepik z fachową obsługą? Mam 176 cm wzrostu i ważę 73 kg.

Dzięki i pozdrawiam,

Tom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POCZĄTKUJĄCY

Świadomego wyboru nart mozesz dokonac dopiero, jak sie w miare nauczysz jezdzic i wybierzesz, jaki styl jazdy Ci odpowiada. Na poczatek (1-2 pierwsze tygodnie) lepiej cos wypozyczyc - jakies latwe nartki typowo do nauki. Kijki - poczatkujacym zazwyczaj tylko przeszkadzaja, a potem tez moga Ci nie byc potrzebne - wiec mozesz sobie odpuscic. Tylko buty warto kupic od razu, najwazniejsze jest zeby byly WYGODNE, w praktyce oznacza to zazwyczaj miekkie buty dla poczatkujacych, bo w bardziej wyczynowych wytrzymanie calego dnia potrafi pozbawic calej przyjemnosci z jazdy.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POCZĄTKUJĄCY

Witaj! Ja też jestem z Warszawy i najlepszy sklep to skiteam (pytaj o Krzysztofa. Bardzo profesjonalny sprzedawca, nie wciśnie Ci kitu. Ja się w nartach zakochałem od pierwszego razu i potem dostałem świra. Jeśli jesteś początkujący to nie wiem co Ci doradzić bo ja wypożyczałem, jak się uczysz to niszczysz narty i takie tam. Napewno jak bedziesz kupował to nie kupuj tanich bo mouje doświadczenie jest takie, że na lepszych nartach dużo szybciej się człowiek uczy (oczywiście nie dotyczny to modeli sportowych bo na tych to się zamęczysz). Kup krótkie taliowane narty-szybciej się nauczysz wszyskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POCZĄTKUJĄCY

No jak lubisz SkiTeam i ufasz ich poradom to musisz kochac Dynastary, pewnie tez Look`i i Lange ;)))))))

Prawda jest tez takak, ze SkiTeam ma dobre oferty dla poczatkujacych, oczywiscie Dynastary, wiec cos moze tam pomoga dobrac.

Mozesz tez zajzec do DidSportu na Solidarnosci, tez maja Dynastary i tez jest z kim pogadac.

Poz m-j

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...