Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Wyprzedaze w Austrii


pawelf

Rekomendowane odpowiedzi

Wybieram sie na narty do Austrii pod koniec lutego.

Chcialem przed wyjazdem kupic narty.

Zastanawiam sie czy moze bardziej sie oplaca kupic narty Austrii niz w Polsce?

Obecnie w sklepach w Polsce sa wyprzedaze rzedu -200-300PLN. To nie duzo jak na narty za 2000PLN

Slyszalem o duzych wyprzedazach pod koniec sezonu np w Innsbrucku

Interesuja mnie Atomic9.12 albo 9.18 ewewntualnie 11.12 z wiazaniami

A moze kupic narty uzywane w wypozyczalni w Austrii?

Czy macie jakies doswiadczenia?

Pozdrawiam

Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyprzedaze w Austrii

Mozna kupic spokojnie... ale nie licz na to że bedzie konkretny model z danego roku, raczej sezony wsteczne.

Polecam sklepiki pod wyciagami...przy codziennych odwiedzinach mozna trafić prawdziwe cacka. Ale narty dobre nie leżą tam długo, trzeba miec farta i często zagladać. Sam tam kupiłem ATOMKI dla dziecka.

Insbruck, trochę szkoda calego dnia na łazenie po sklepach jak sie ma mozliwość śmigania po lodowcu...ale jak masz czas to polecam, sklepów full ale nie widziałem jakiś extra wyprzedaży, może nie trafiłem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyprzedaze w Austrii

W tej chwili mozna kupic w sklepach atomki 9.12 z wiazaniami za 1599 zl, a w internecie nawet za ok. 1300 zl (np. zapytaj u : skipskip@wp.pl ). Biorac pod uwage, ze to ok 310-320 Euro, to chyba ciezko bedzie nawet w Austrii po sezonie znalezc taniej cos podobnej klasy. Za tyle dostaniesz bez problemu np. 9.18, ale 9.12 nigdy tak tanio nie spotkalem. Jesli mozesz poczekac do marca, to u nas najwieksze przeceny robi dynastar, narty teraz po ok 2000 spadaja do 800-900 zl, ale oni nie maja praktycznie zadnych mocno taliowanych nart (oprocz omeglasa, ale on az tak nie stanieja)

Pozdrawiam

Lukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...