Narty - skionline.pl
Skocz do zawartości

Salomon & Fischer


Skols

Rekomendowane odpowiedzi

Salomon & Fischer

Zdecydowanie Fischer + Booster (płyta).

A jeśli tak o sobie piszesz to moze pójść dalej w kier. Sceneo S300Ice Booster lub RC4 Race SC ( chyba, że kasa - ale już można je kupić taniej).

Te Salomony to o ile wiem zbyt miękkie są a ty przecież już coś jeździsz.

Pzdr. luk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Salomon & Fischer

Owszem troche już jeżdże, technike jazdy opanowałem już dość dobrze, tylko że ta technika tyczy sie tradycyjnych nart. Czas na carving i sądze że na pierwszy rok, nie ma sensu zakupu super slalomówek. Za poradą instruktora, postanowiłem kupić sobie narty do wstępnej nauki, ale też chciałbym żeby mi troche posłużyły skoro już wykladam kaske.

Narty które mi sugerujesz są z pewnością nartami z wyzeszj półki, chetnie bym takie sobie zakupił, ale czy jest sens ?

Pzdr. Pawel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Salomon & Fischer

Jeśli oceniasz się na 8, to kupno nart ze średniej półki nie będzie "inwestycją na kilka sezonów". Na carving szybko się przestawisz, zaczniesz ostrzej brykać i twoje wymagania co do sprzętu szybko wzrosną. Więc wg mnie JEST SENS kupić narty z wyższej półki.

Pozdr.

Niwin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.trentino.pl skionline.tv
partnerzy
ispo.com WorldSkiTest Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN Wypożyczalnie i Centra testowe WinterGroup Steinacher und Maier Public Relation
Copyright © 1997-2021
×
×
  • Dodaj nową pozycję...